22
P, Kov
11 Nauji straipsniai

Kėdainiai. Atvelykio šventėje skambėjo eilės ir muzika

Šventėje skambėjo linksmos dainos.

Bendruomenių veikla
Nustatymai

Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos literatų būrelio vadovė Celestina Rimavičienė „Bičiulystės“ skaitytojams papasakojo apie šiltą pavasario šventę.

Saulutė vis ilgesniais spinduliais paliečia žemės nugarą. Pašildo pirmą pumpurą, gėlės žiedą išskleidžia. Grįžę paukščiai linksmina mus savo gražiomis giesmėmis.

Kėdainių rajono neįgaliųjų draugija pavasariškai paminėjo Atvelykio šventę. Susirinko daug negalią turinčių draugijos narių, mėgstančių dainą, poeziją, norinčių pabūti kartu. Pirmiausia visus pasveikino draugijos pirmininkas Rimantas Dubosas.

Šventės dalyvius linksmino neįgaliųjų ansamblis „Gaja“, vadovaujamas Sauliaus Urbono. Daug plojimų sulaukė šių eilučių autorė, kuri paskaitė savo kūrybos eilių ir padainavo savo kūrybos dainų. Visus sušildė ir įkvėpė Beatos Kačenauskienės bei Petro Vyšniausko duetas. Puikiai pasirodė Kazimieras Daniūnas, Leokadija Mockienė, Vitalija Praskorienė ir daugelis kitų mūsų būrelio narių.

Baigiantis šventei drau­gijos narė Daiva Sipavičienė paskaitė savo kūrybos eilėraštį, padėkojo susirinkusiesiems ir palinkėjo visiems geros nuotaikos, sveikatos, tolerancijos, pagarbos vieni kitiems. Ji paragino nepamiršti, kad svarbiausia žmogus, o tik po to jo negalia.

Šventė praėjo puikiai. Visi išsiskirstė kupini geros nuotaikos.

 

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt