22
A, Saus
9 Nauji straipsniai

Vilkaviškis. Susipažinome su Seimu

Vilkaviškiečiai apžiūrėjo Seimo sales.

Bendruomenių veikla
Nustatymai

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos narė Aldona Bagdanavičienė parašė apie daug įspūdžių suteikusią išvyką į Seimą.

Vieną balandžio ketvirtadienio rytą grupelė Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos narių vykome į sostinę Vilnių. Devyniolika asmenų turėjome galimybę susipažinti su Parlamentu. Daugelis iš mūsų Seime lankėsi pirmą kartą.

Tik perėjus patikros postą mus pasitiko Seimo nario Kęstučio Smirnovo padėjėja Nomeda Jaseliūnienė. Bekalbant prie mūsų priėjo socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Šiltai pabendravome, kartu nusifotografavome. Ministras skubėjo į posėdį, o taip norėjosi užduoti jam klausimų.

Pamatę, kaip vyksta darbas Seimo posėdžių salėje, buvome šiek tiek nusivylę. Daugelis Seimo narių nesiklausė, kas vyksta, salė buvo apytuštė.

Gidas aprodė daugelį Seimo salių, įdomiai papasakojo jo istoriją. Susipažinome su Prezidento A. Brazausko priėmimo kabinetu, apžiūrėjome vitražo galeriją. Didelį įspūdį paliko Kovo 11-osios Akto salė, Lietuvos laisvės gynėjų galerija. Visi turėjome galimybę pasėdėti signatarų, prezidentės kėdėse.

Seimo narys K. Smirnovas pakvietė padiskutuoti. Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valė Masiliūnienė atminimui padovanojo suvalkietišką klumpaitę su Vilkaviškio herbu. Seimo narys įteikė padėkas už visuomeninį darbą V. Masiliūnienei, Birutei Jotautienei, Onutei Liukinevičienei, Marijai Geibaitienei. Pirmininkė paprašė Seimo nario prisidėti organizuojant sportinį renginį.

Vykdami namų link aplankėme Trakus, užsukome į Stak­liškes, susipažinome su lietuviško midaus produktais. Kelionėje patyrėme daug įspūdžių, pasisėmėme jėgų.

Pirmininkė papasakojo apie draugijoje vykdomas veiklas, teikiamas paslaugas. Ji kvietė aktyviai prisijungti. Norų, pasiūlymų visi turime daug. Reikia tik spėti juos įgyvendinti.

 

dnt_puslapyje_pirmas
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt