23
K, Lap
10 Nauji straipsniai

LNF administracijos direktorė Henrika Varnienė, Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-MIkulėnienė ir sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ vadovė Dana Migaliova mano, kad valstybė nepakankamai rūpinasi neįgaliaisiais.

Neįgaliųjų atstovai ragina sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą daugiau dėmesio skirti realioms žmonių problemoms. Nekokybiška ortopedinė avalynė, nepakankamai kompensuojamųjų higienos priemonių, pabrangę vaistai ir kitos bėdos, pasak neįgaliųjų, yra negirdimos ir nesprendžiamos. 

Palikite komentarą (1 Komentarai)

Neįgaliųjų reikalų taryba posėdžiavo Ukmergėje.

Neįgaliųjų reikalų taryba, šiemet pakeitusi savo sudėtį (į ją įtraukti įvairių ministerijų aukščiausi pareigūnai) šį kartą posėdžiavo Ukmergėje – norėta pasižiūrėti, su kokiomis aktualijomis susiduria savivaldybės, kaip joms sekasi spręsti socia­linėje srityje kylančius iššūkius. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Klaipėdos regos ugdymo centro socialinio ugdymo skyriaus teatro trupė „Palėpė“ suvaidino pasaką „Amatą mokėsi – išsigelbėsi“.

Neįgaliųjų teatrai iš visos Lietuvos, taip pat ir Latvijos, varžėsi jau 7 kartą surengtame festivalyje „Begasas“. Pasak renginio organizatorės kompozitorės Snieguolės Dikčiūtės, kiekvienas iš jų yra kuo nors vertingas, išskirtinis, todėl apdovanoti visi kolektyvai. Pagrindinis prizas, begasas, šį kartą atiteko VšĮ „Kurčiųjų rea­bilitacijos centro“ liaudies teatrui „Mimika“ už judesio miniatiūrą „Vanduo – tai gyvybė“. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Palikite komentarą (0 Komentarai)
Palikite komentarą (0 Komentarai)

Neįgalius vaikus slaugančios mamos nesijaučia ginamos valstybės.

Klaipėdietė Genovaitė Narmontienė nusivylusi: pasirodo, 22 metus, kol slaugė visiškos negalios sūnų, ji nebuvo draudžiama valstybės dėl to, kad dirbo. Kelios valandos darbo per dieną ne tik kad nepridėjo darbo stažo, bet iš esmės pablogino situaciją, nes moteris nesukaupė minimaliam darbo stažui reikiamų metų skaičiaus. 

Palikite komentarą (5 Komentarai)
Puslapis 1 iš 6