Lietuvos neįgaliųjų draugija pagerbė savo rėmėjus ir pagalbininkus

LND pirmininkė Jelena Ivančenko padėkos statulėlę įteikė Neįgaliųjų reikalų departamento direktorei Astai Kandratavičienei. Anos Milevskajos nuotr.

Aktualijos
Nustatymai

Lietuvos neįgaliųjų draugija (LND) šiemet visus metus mini savo 30 metų sukaktį. Įvairūs jubiliejai – tai proga prisiminti tuos, kurie prisideda, kad organizacija sėk­mingai gyvuotų. 

Artėjant metų pabaigai, LND sukvietė į vieną būrį savo ištikimiausius bendraminčius, pagalbininkus, rėmėjus ir padėkojo jiems už nuolatinį bendradarbiavimą, buvimą kartu, pagalbą įgyvendinant idėjas ir sumanymus.

Padėkos žodžiai ir įspūdinga skulptūrėlė atiteko „Bičiulystės“ redakcijai. „Bičiulystę“ su LND, kuri yra savaitraščio steigėja, sieja itin glaudūs saitai. LND pirmininkė Jelena Ivančenko redakcijai dėkojo už tai, kad prireikus nuomonės „iš šalies“, patarimų, redakcijoje yra visada laukiama.

Taip pat padėkota Neįgaliųjų reikalų departamento direktorei Astai Kandratavičienei – už tikėjimą ir pasitikėjimą, už idėjinį palaikymą.

LND valdybos narei Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos vadovei Zitai Kviklienei padėkos žodžiai skambėjo už tai, kad niekada neatsisako padėti, visada noriai dalijasi mintimis ir idėjomis.

Psichologė Vidutė Ališauskaitė su Neįgaliųjų draugija taip pat bendradarbiauja jau daugelį metų. Ji ilgai buvo Vilniaus miesto neįgaliųjų draugijos rengiamų stovyklų vadovė, dabar vadovauja LND organizuojamoms jaunimo, vaikų stovykloms. Ji – daugelio neįgaliųjų labai gerai pažįstama ir mėgiama.

Fotografei Marijai Šileikaitei-Čičirkienei padėkos skulptūrėlė įteikta taip pat už ilgametį bendradarbiavimą, už naujų formų paieškas rengiant neįgaliųjų fotografų plenerus.

Skulptūrėlė atiteko ir nuolatinei draugijos rėmėjai – UAB „Siulvedė“ vadovei Jadvygai Žegždrin.

LND padėkos vakare dalyvavo Seimo narys Justas Džiugelis, socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja Kristina Paulikė, sociologė Ingrida Gečienė ir kiti bendraminčiai. Renginį vedė taip pat ne vieną projektą kartu su Neįgaliųjų draugija įgyvendinanti menininkė Nomeda Marčėnaitė.

Daug šiltų žodžių nuskambėjo ir LND administracijos darbuotojams, valdybos nariams, už veržlumą, naujas idėjas dėkota draugijos pirmininkei J. Ivančenko. Artėjantis kalėdinis laikotarpis – puikus metas įvertinti nuveiktus darbus, padėkoti tiems, kurių pastangas vertiname, bet kasdienybėje nespėjame pasakyti gražių žodžių.

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas