Informacija apie negalią – specialioje interneto svetainėje

www.manogarantijos.lt

Aktualijos
Nustatymai

* * *

Vaikui ar suaugusiam asmeniui nustačius negalią ir specialiuosius poreikius dažnai kyla klausimų, kokią pagalbą galima gauti, kur kreiptis, kokios pagalbos gavimo sąlygos. Įstaigos pagal savo įprastą praktiką pateikia atskirą informaciją, tačiau šios informacijos pateikimo būdas ir praktika dėl objektyvių priežasčių skiriasi, todėl ją sunku surasti ir suprasti. Be to, pateikiama informacija ne visada yra pakankama, pvz., nenurodoma, kur galima kreiptis dėl garantijos ar paslaugos. Neįgaliųjų reikalų departamento (NRD) specialistams skambina arba rašo asmenys, teiraudamiesi apie neįgaliesiems skirtas įvairias paslaugas ar garantijas. Dėl to NRD sukūrė interneto svetainę www.manogarantijos.lt, kurios pagrindinė funkcija – teikti susistemintą informaciją bei nemokamas konsultacijas.

Interneto svetainėje įdiegtoje paieškos sistemoje patogu ieškoti informacijos pagal dominančią sritį, garantijos ar kitos priemonės pobūdį, tikslinę grupę, teisės aktą priėmusią instituciją ar kitus požymius. Svetainės naujienų prenumeratoriai bus informuojami apie teisės aktų, garantijų ir paslaugų pasikeitimus.

Specialisto konsultacijos teikiamos kasdien nuo 8 iki 17 val. telefonu, internetu ir elektroniniu paštu. Tam tikslui registruotas telefono numeris 8 677 80844 ir sukurtas el. pašto adresas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Sudaryta susirašinėjimo realiu laiku galimybė tarp svetainės lankytojų ir atsakingo specialisto, taip pat sukurta užklausos forma, kuria naudodamiesi visi svetainės lankytojai gali užduoti aktualius klausimus ir pan.

Pagalba ir konsultacijos bus teikiamos iki 2020 m. gruodžio 31 d.

NRD ir „Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas