Paslaugos bus suteikiamos greičiau ir patogiau

Aktualijos
Nustatymai

Norite NDNT teikiamas paslaugas gauti greičiau? Registruokitės internetu https://epas­laugos.ndnt.lt/registracija. Prisijungimas galimas per E. valdžios vartus arba per NDNT interneto svetainę (neaktualu pensinio amžiaus asmenims).

Aktualu vaikams ir suaugusiems asmenims iki pensinio amžiaus sukakties, kai į NDNT kreipiamasi pirmą kartą

  • užsiregistravę iš anksto internetu savo pasirinktu laiku atvyksite į NDNT, iškart pateiksite dokumentus ir teritoriniame skyriuje užpildysite asmens veik­los ir gebėjimų dalyvauti klausimyną;
  • atvykę be išankstinės registracijos pateiksite tik dokumentus (gali tekti palaukti „gyvoje“ eilėje), o užpildyti asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyną turėsite atvykti kitą kartą Jums paskirtu laiku;
  • dokumentus taip pat galite atsiųsti paštu, įmesti į prie įėjimo į NDNT esančias pašto dėžutes arba pateikti per E. pristatymo sistemą. Dėl asmens veiklos ir gebėjimų klausimyno užpildymo turėsite atvykti kitą kartą Jums paskirtu laiku.


Aktualu vaikams ir suaugusiems asmenims iki pensinio amžiaus sukakties, kai į NDNT kreipiamasi pakartotinai

Ekstremaliosios situacijos metu internetu registruotis iš anksto nereikia – dokumentus galite pateikti atvykę į NDNT, atsiųsti paštu, įmesti į prie įėjimo į NDNT esančias pašto dėžutes, pateikti per E. pristatymo sistemą.

Dėl asmens veiklos ir gebėjimų klausimyno užpildymo su Jumis susisieks NDNT darbuotojas (klausimynas pildomas telefonu arba el. paštu).


Aktualu pensinio amžiaus asmenims

Pensinio amžiaus asmenims internetu registruotis iš anksto nereikia – dokumentus galite pateikti atvykę į NDNT, atsiųsti paštu, įmesti į prie įėjimo esančias pašto dėžutes arba pateikti per E. pristatymo sistemą.

Dėl asmens veiklos ir gebėjimų klausimyno užpildymo su Jumis susisieks savivaldybės paskirtas socialinis darbuotojas.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas