Dalijimasis žiniomis ir bendrystė augina galią

Linas Kukuraitis.

Aktualijos
Nustatymai

- sveikinimas -

Sveikindamas „Bičiulystę“ 30-ojo gimtadienio proga, visų pirma noriu padėkoti už jau nueitą kelią: žmonių su negalia bendruomenės stiprinimą ir palaikymą, suteiktas žinias bei kasdienes pastangas, kad neįgalieji nebūtų palikti vieni.

Į geras rankas ir jautrią širdį atiduotas viešai skelbiamas žodis – galingas įrankis. Tai priemonė, vienijanti tuos, kuriems dėl negalios vienoje srityje, prireikia įgyti stiprybės kitose. Tokia stiprybė yra įgyjama padedant supančiai aplinkai, suradus įkvepiančių pavyzdžių. Ir būtent čia ranką ištiesia ir savo žinojimu dalijasi „Bičiulystė“.

Esu tikras, jog „Bičiulystės“ misija – šviesti visuomenę, vienyti jos narius, stiprinti neįgaliųjų bendruomenę ir kiekvieną jos narį atskirai. Bendrystė, dalijimasis žiniomis, pagalba vienas kitam išliks aktualu tol, kol gyvuos žmonija.

Iš visos širdies dėkoju „Bičiulystės“ kolektyvui už skleidžiamą dvasinę šilumą, gerai atliekamą kasdienį darbą, atidumą detalėms ir dėmesį kiekvienam visuomenės nariui.

Nuoširdžiai linkiu, kad Jūsų ir Jūsų skaitytojų balsas būtų girdimas, kad skleidžiamas žodis būtų tas grūdas, iš kurio išauga galia.

Pagarbiai Jūsų,

Linas KUKURAITIS
Socialinės apsaugos ir darbo ministras

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas