„Santakos“ sportininkai šaudymo čempionate pasirodė puikiai

„Santakos“ sportininkai.

Aktualijos
Nustatymai

Šių metų gegužės 29–30 dienomis Alytuje vyko Lietuvos neįgaliųjų šaudymo iš pneumatinių ginklų čempionatas. Šioms nacionalinėms pirmenybėms buvo pasirinkta Alytaus sporto ir rekreacijos centro šaudykla, kurioje sportininkai rungėsi naudodami modernią elektroninę šaudymo įrangą.

Kaunui atstovavo ilgamečiai dalyviai – Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubas „Santaka“, kuris 7 metus puoselėja šaudymo tradicijas. Galima pasidžiaugti, kad „Santakos“ klubo atstovams pavyko pavasarį išlydėti su dosniais laimėjimais šaudymo iš pneumatinio šautuvo ir pneumatinio pistoleto rungtyse.

Pirmąją vietą šiame čempionate užėmė du „Santakos“ nariai. Tarp vyrų ir moterų šaudymo iš šautuvo (10 m) stovint (PnG-R5) rungtyje auksu pasidabino bei taurę iškėlė klubo naujasis veidas Daniil Sinicyn. Jaunasis sportininkas, iššovęs 60 šovinių, pademonstravo įspūdingą rezultatą – 614,8 taško. Užfiksavus šį rodiklį paaiškėjo, kad D. Sinicyn šioje rungtyje pagerino Lietuvos šaudymo sporto sąjungos (LŠSS) rekordą, o tai yra didelis pasiekimas 22-erių metų debiutantui. Taip pat vyrų ir moterų šaudymo iš pistoleto (10 m) stovint (PnG-P5) rungtyje čempione tapo daugkartinė prizininkė Gražina Mulevičienė. Jos parodytas rezultatas, iššovus 40 šovinių – 335 taškai, o tai leido šaulei užsitikrinti svarią pergalę bei pasiekti naująjį Lietuvos rekordą. G. Mulevičienė gali pasigirti ant­romis vietomis ir dar dviejose šaudymo iš pistoleto stovint rungtyse (PnG-P2 ir Mėgėjai) bei trečia vieta bendroje įskaitoje (vyrai ir moterys).

Su apdovanojimais grįžo ir kiti „Santakos“ sportininkai. Vyrų ir moterų šaudymo iš šautuvo (10 m) stovint (PnG-R5) rungtyje sidabru pasipuošė Jurgita Raulynaitienė (582.7 tšk.), o Gintas Ričardas Bazaras iš Alytaus parsivežė bronzos medalį. Dar klubą nudžiugino antrąją vietą iškovojusi Daina Kemeraitienė, kuri solidžiai pasirodė šaudydama iš šautuvo (10 m) stovint (PnG-Mėgėjai).

Bendroje įskaitoje „Santakos“ komanda šaudant iš pistoleto laimėjo sidabro medalius (G. Mulevičienė, M. Boruta, V. Petravičius), na, o šaudant iš šautuvo dvi klubo komandos užėmė trečiąją (D. Kemeraitienė, G. Kemeraitis, I. Sadauskienė) ir ketvirtąją (D. Sinicyn, J. Raulynaitienė, A. Micevičius) vietas.

Kalbant apie Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubą „Santaka“, reikėtų pridurti, kad 2021 metų sezoną šis klubas pradėjo su atsinaujinusiu pavadinimu. Laikinosios sostinės klubo bendruomenės požiūriu, šis pavadinimas taktiškiau atspindi ne pelno siekiančios organizacijos vertybes, misiją ir viziją, nes orientuotas ne tik į žmonių su negalia fizinį aktyvumą, bet ir į socialinę įtrauktį.

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas