* * *

Ritos Mockeliūnienės nuotr.

Aktualijos
Nustatymai

Sveikinimai

Eglė ČAPLIKIENĖ
Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė

Gaudami dovaną užpildome savo delnus, tačiau tik dovanodami jas kitiems užpildome džiaugsmu ir prasme savo širdis. Artėjančių didžiųjų metų švenčių proga linkiu dovanoti gerus darbus, dėmesį ir laiką vieni kitiems, juk JOKIO SKIRTUMO, kas esame, kuo tikime ir gyvename, kiekvienas iš mūsų išpildo save tik dalindamasis savo jausmais, rūpesčiu, neįkainojamu laiku ir patirtimis.

Tik dalindamiesi visu tuo drauge mes suvokiame mūsų visų, skirtingų, individualių ir tiek pat nuostabių, bendrystės svarbą.

Prasmingų artėjančių švenčių ir sėkmingų ateinančių metų!

 

Ignas MAČIUKAS
Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas

M i e l i e j i,

Baigiasi dar vieni metai. Artėjančios gražiausios žiemos šventės nejučiomis tampa visų metų įsivertinimo ir naujų siekių nusimatymo laiku. Pasidžiaukime prabėgusiu prasmingu laiku, nuveiktais darbais, įgyvendintais sumanymais, o į ateitį ženkime tvirti, orūs ir vieningi, pasiryžę visada būti šalia žmogaus ir vienas kito, galintys įveikti visus sunkumus.

Tegu šis šventinis laikotarpis būna kupinas jaukių akimirkų, šilumos ir prasmingo bendravimo su artimaisiais. Telydi Jus bendrystės jausmas kuriant ateities planus. Branginkite tai, kas svarbiausia – sveikatą, santarvę ir abipusę pagarbą.

Linkiu jaukių, kvapnių ir šviesių Kalėdų! Tegul laimė ir geri norai lydi Jus ne tik per Kalėdų šventę, bet ir visus ateinančius metus.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas