Socialinis taksi – jau Alytuje

Aktualijos
Nustatymai

Alytaus miesto savivaldybė su VšĮ „Socialinis taksi“ pasirašė Neįgaliųjų asmenų pavėžėjimo paslaugos sutartį.

Asmenų su negalia pavėžėjimo paslauga bus teikiama pagal poreikius asmenims, kurie dėl negalios, ligos, senatvės ar kitų problemų negali naudotis visuomeniniu ar individualiu transportu. Numatyta, kad bus galima vykti į ekonominio ir socia­linio užimtumo vietas (darbą, įvairias organizacijas, ligoninę, universitetą, kiną, teatrą, parduotuvę, susitikimą ir kt.) ir gauti su kelione susijusią pagalbą.

„Socialinis taksi“ nėra vien tik negalią turinčių žmonių pavėžėjimas, tačiau ir su kelione susijusi pagalba (palydėjimas į transporto priemonę, palydėjimas nuo transporto priemonės iki kelionės tikslo, pakėlimo ir (ar) nukėlimo paslauga, kai žmogus su negalia gyvena jam nepritaikytame būste, asmeninio asistento paslauga). Visa tai užtikrins negalią turinčio žmogaus savarankiškumą ir neprik­lausomybę nuo kitų žmonių, giminaičių.

Pavėžėjimo paslauga bus teikiama 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą (taip pat ir švenčių dienomis).

Paslaugą galima užsisakyti užsiregistravus tinklapyje www.socialinistaksi.lt

Asmenys, kurie nesinaudoja internetine užsakymo sistema ar jiems reikalinga vienkartinė pagalba, užsisakyti socialinį taksi gali paskambinę tel. +370 687 44 001 (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.) arba rašyti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir rezervuoti kelionę.

Alytaus miesto savivaldybės ir „Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas