Galima kreiptis dėl išmaniųjų elektros skaitiklių

Aktualijos
Nustatymai

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia naujos kartos – išmaniuosius – elektros energijos skaitik­lius. Viena iš vartotojų grupių, kuriems išmanusis skaitiklis bus įrengtas prioritetine tvarka – gyventojai su negalia. Skelbiama prašymų priėmimo pradžia.

Išmanieji skaitikliai bus įrengiami negalią turintiems vartotojams pateikus prašymą. Paraišką teikiantis klientas turi būti nekilnojamojo turto savininkas.

Prašymo formą dėl išmaniojo elektros apskaitos prietaiso įrengimo ir sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo reikia pildyti internetu. Prireikus pagalbos teikiant paraišką, ją galima gauti paskambinus bendruoju ESO klien­tų aptarnavimo telefonu 1852.

Pateikus prašymą klientai iš karto gaus patvirtinimą trumpąja SMS žinute apie sėkmingą prašymo priėmimą, o bendrovės atstovai dėl skaitiklio keitimo susisieks per 10 darbo dienų.

Kartu su prašymu dėl išmaniųjų skaitiklių diegimo papildomai turi būti pateiktas neįgaliojo pažymėjimo numeris ir jo galiojimo data arba neįgaliojo pažymėjimo kopija. Pažymėjimas turi galioti ne trumpiau nei 4 mėnesius nuo prašymo pateikimo operatoriui dienos.

Išmaniojo skaitiklio pakeitimas gyventojams nieko nekainuoja.

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas