Klausimyno pildymas – telefonu

Aktualijos
Nustatymai

Asmenų, kurie į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą (NDNT) kreipiasi pakartotinai, asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti (savarankiškumo) klausimynas pradėtas pildyti telefonu.

NDNT teritorinis skyrius, gavęs asmens prašymą atlikti pakartotinį negalios vertinimą (ir kitus reikiamus dokumentus), susisiekia su asmeniu (ar jo atstovu) telefonu dėl klausimyno užpildymo. Jei tuo metu asmuo neturi galimybės atsakyti į klausimus, suderinamas kitas pokalbio laikas.

Jei asmuo pageidauja klausimyną pildyti „gyvai“, o ne telefonu, jis gali atvykti į NDNT. Asmuo (ar jo atstovas) gali būti pakviestas atvykti užpildyti klausimyną į NDNT tais atvejais, kai NDNT vertintojui pildant klausimyną telefonu kils abejonių dėl asmens (jo atstovo) teikiamos informacijos teisingumo.

Dėl pakartotinio vertinimo asmeniui vykti į NDNT nebūtina. Dokumentus galima atsiųsti paštu ar pateikti per E. pristatymo sistemą. Žinoma, dokumentus galima pateikti ir atvykus į NDNT arba klientui patogiu laiku palikti prie įėjimo į NDNT esančiose pašto dėžutėse.

Asmenims, kurie į NDNT kreipiasi pirmą kartą, klausimynų pildymo tvarka išlieka ta pati – klausimynai pildomi atvykus į NDNT, „gyvai“.

NDNT ir „Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas