Jón Gunnar Benjamínsson konferencijoje pristatė prieinamo turizmo Islandijoje galimybes.

Norvegijoje sostinėje Osle surengta konferencija, skirta turizmo visiems temai. Joje buvo pakviesti dalyvauti įvairių sričių specialistai, sprendimų priėmėjai ne tik iš Skandinavijos, bet ir iš gretimų šalių. Šiaurės šalyse apie turizmą visiems kalbama jau seniai. Vis dėlto pranešėjai ne kartą pabrėžė, kad ir čia yra nemažai pavyzdžių, kai turizmo vietos yra nepritaikytos vienokių ar kitokių poreikių turintiems žmonėms.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Simona Aginskaitė.

Jau daugiau nei dvejus metus Lietuvos įstaigų ir institucijų interneto svetainės turėtų atitikti tarptautinės prieinamumo direktyvos reikalavimus, t. y. būti patogios ir tinkamos vartotojams ir vartotojoms su negalia. Nors anaiptol ne visos šalies viešojo sektoriaus svetainės iš tiesų yra prieinamos, Lietuvos negalios organizacijų forumo (LNF) komunikacijos projektų vadovė Simona Aginskaitė mano, kad esame gerame kelyje.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

„Asistentinio taxi“ įkūrėjai Mindaugas Stanevičius ir Vaidas Kuliauskas ragina skambinti ir naudotis jų teikiamomis paslaugomis.

Beveik prieš 1,5 metų savo veiklą pradėjusio „Asistentinio taxi“ veikla įsibėgėja. Pavėžėjimo ir asistavimo paslaugas negalią turintiems žmonėms sostinėje šiandien teikia jau 4 automobiliai.

Palikite komentarą (2 Komentarai)

Kurį laiką negalią turintys žmonės sostinėje negalėjo pasinaudoti „Socialinio taksi“ paslaugomis. Šiuo metu paslaugų teikimas jau atnaujintas, tam numatytos savivaldybės lėšos, tačiau „Socialinio taksi“ gali nepavykti išsikviesti taip greitai, kaip norėtųsi. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 6