Parodos autorę Tatjaną Čapkovskają (kairėje) sveikina Jadvyga Rostovskaja.

Lietuvos medicinos bibliotekoje pristatyta Tatjanos Čap­kovskajos fotoparoda – tai kvietimas akimirkai stabtelėti, numoti ranka į nuolatinę skubą ir kitomis akimis pažvelgti į pasaulį. „Naujos gyvenimo spalvos“ – taip pavadinta Tatjanos paroda skirta išreikšti solidarumą su onkologinių ligų paliestais žmonėmis, pabrėžti bendrystės, pagalbos vieni kitiems svarbą.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Lazdijų rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Strankauskienė seminare asmeninio asistento paslaugų organizatoriams.

Savivaldybėse įsibėgėja antrasis asmeninio asistento paslaugų bandomojo projekto etapas. Pusšimčiui Kauno ir Šiaulių regionuose gyvenančių proto ir psichikos neįgaliųjų jau išbandžius asmeninio asistento paslaugas, dabar jų naudą vertina fizinę ir kompleksinę negalią turintys asmenys. Planuojama, kad 2019-2021 metais asmeninio asistento paslaugomis galės pasinaudoti 1 593 neįgalieji. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų šiam projektui skirta 4,9 mln. eurų. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kauno miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas susirūpinęs: draugijos parengtas projektas nebuvo finansuotas.

Savivaldybės jau paskirstė lėšas socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams įgyvendinti. Pasidomėjome, kokios nuotaikos neįgaliųjų organizacijose ir ką žada negalią turintiems žmonėms šių metų finansavimas. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kupiškio r. savivaldybės atstovai susitiko su neįgaliųjų organizacijų vadovais.

Jau trečius metus Kupiškio rajono nevyriausybinių neįgaliųjų organizacijų (NVO) vadovai susitinka su savivaldybės vadovais, kad aptartų rūpesčius ir lūkesčius, pasiūlymus vietos valdžiai, nuoskaudas, neįvykdytus pažadus. Tokie atviri pokalbiai gali užkirsti kelią rimtoms bėdoms, susvetimėjimui, baimėms, kurių neturėtų būti mažose bendruomenėse. Šįkart su NVO vadovais susitiko savivaldybės vicemeras Algirdas Notkus, laikinai einantis mero pareigas.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Seime surengtoje diskusijoje „Korupcija negalios nustatymo srityje – stereotipas ar realybė?“ savo požiūrį išsakė LND pirmininkė Jelena Ivančenko.

9 iš 10 Lietuvos gyventojų mano, kad negalios nustatymo sistema yra korumpuota arba labai korumpuota. Kas 4 žmogus teigia suprantantis, kad nustatant neįgalumą iš jo yra reikalaujama kyšio. Kas 16 žmogus teigia davęs kyšį. Tokius skaičius rodo 2018 metais Specialiųjų tyrimų tarnybos užsakymu atliktas tyrimas ir sudarytas Lietuvos korupcijos žemėlapis. Apie tai, ką daryti, kad situacija pasikeistų, kalbėta Seime Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos (NDNT) iniciatyva surengtoje diskusijoje „Korupcija negalios nustatymo srityje – stereotipas ar realybė?“

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 32