Baltais, minkštais žingsneliais artėja Kalėdos. Gražiausia metų šventė sielą pripildys šviesos ir džiaugsmo. Tačiau... liūdesio kristalėliai čeža viduje: tenka atsisveikinti su gera drauge „Bičiulyste“. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Palikite komentarą (0 Komentarai)

„Vilties paukštės 2022“ laureatu tapo Alytaus miesto neįgaliųjų draugijos mišrus vokalinis ansamb­lis „Dzūkijos atgaiva“.

Ukmergės kultūros centre nuskambėjo finaliniai Lietuvos neįgaliųjų meno mėgėjų kolektyvų konkurso „Vilties paukštė“ akordai. 6 regioninių atrankų nugalėtojai: Kupiškio r. neįgaliųjų draugijos ansamblis „Šaltinis prie Kupos“, Alytaus m. „Dzūkijos atgaiva“, Vilkaviškio r. „Likimas“, Lazdijų r. „Atjauta“, Pakruojo r. „Šiladis“ ir Elektrėnų „Žara“ surengė puikią šventę. „Vilties paukštė 2022” laureatais tapo Kęstučio Baranausko vadovaujamas Alytaus m. neįgaliųjų draugijos mišrus ansamblis „Dzūkijos atgaiva“.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Į diskusiją susirinko ministerijų, neįgaliųjų organizacijų atstovai, Seimo nariai.

Švedijos ambasadoje surengta diskusija „Ar tikrai kovoti verta?“ Kalbėtasi apie tai, ar gali vieno žmogaus ar nevyriausybinės organizacijos kreipimasis ir pastangos pakeisti situaciją ir taip padėti kitiems. Įvairūs pavyzdžiai rodo, kad tikrai gali. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kaune diskutuota apie ortopedinės avalynės kokybę ir prieinamumą, susipažinta su jos gamyba.

Lietuvos neįgaliųjų draugija (LND) jau ne pirmus metus prisideda, kad žmones pasiektų kuo kokybiškesnės, šiuolaikiškos ortopedijos priemonės, kad žmonės kuo daugiau sužinotų apie ortopedijos priemonių skyrimo tvarką ir įvairovę. Šiemet daug dėmesio skiriama ortopedinei avalynei. Kaune surengtame susitikime diskutuota apie tai, kodėl žmonės vis dar nepatenkinti ortopedine avalyne ir ką reiktų daryti, kad situacija pasikeistų. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kauno miesto neįgaliųjų draugijoje darbinio užimtumo užsiėmimus vedanti Sigita Petrylienė (kairėje) neabejoja, kad įgytos žinios padės dirbti dar profesionaliau.

Įgyvendindama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos remiamą projektą „Lietuvos neįgaliųjų draugijos institucinis stiprinimas“, LND savo asocijuotus narius pakvietė į Individualios priežiūros personalo, dirbančio su neįgaliais ir senyvo amžiaus asmenimis, įžanginius mokymus. Juos vedė didelę darbo patirtį socialinės, medicininės ir profesinės reabilitacijos srityse turinčios Valakupių reabilitacijos centro lektorės Dovilė Kuzmaitė ir Nijolė Dirsienė.

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 12