Svajokliai Likėnų biuvetėje

Biržų rajono neįgaliųjų draugijos literatų klubo „Svajokliai“ nariai buvo susirinkę Likėnų biuvetėje.

Įtrauktis ir įvairovė
Nustatymai

Saulėtą rugsėjo ketvirtadie­nio popietę Biržų rajono neįgaliųjų draugijos literatų klubo „Svajokliai“ nariai susibėgo į vieną būrį – tie, kurie galėjo, atvyko į Likėnų mineralinio vandens biuvetę.

Kokia aplinka, kaip dvelkia ramybe... Šypsenos švytėjo kiekvieno veide, nors širdyje jutome nedidelį jauduliuką. „Svajoklius“ su nešuliukais pasitiko šventės organizatorė Rita Venskūnienė, kuri džiaugėsi sulaukusi mūsų klubo.

Stalą užpildėme vaišėmis, papuošėme gėlėmis. Pirmiausia apie klubą kalbėjo pats pirmininkas Egidijus Saldys, vėliau jis pristatė atvykusius narius. Mūsų buvo tik saujelė, bet su dideliu noru atvežėme čia rudeniškas, ilgesingas eiles. Nors orai vėsta, tačiau šilto bendravimo reikia visiems ir visada.

Akordeonu mums grojo Valerija Klumpšienė. Nuotaiką skaidrino skambančios eilės ir dainos. O kad ilgiau atminty išliktų ši diena, visas akimirkas įamžino Feliksas Grunskis. Nė vienam atėjusiam neteko nuobodžiauti – visi šypsojosi, lingavo, pritarė dainų žodžiams ir plojo, o rankose išsinešė po atviruką, kuriame sugulė „Svajok­lių“ eilės. Atvirukais pasirūpino klubo narė Onutė Varnienė. Laikas pralėkė greitai. Paskui visi susėdome prie arbatos puodelio draugiškai pasišnekučiuoti. Išvažiuoti nesinorėjo, bet visada būna pradžia ir pabaiga. Tikėsimės, kad į šį ramų kampelį dar sugrįšime su naujomis eilėmis.

Daiva BATAVIČIENĖ

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje