„Vilties paukštė“ Jonavai padovanojo skambių dainų puokštę

Geriausiai pasirodė Elektrėnų neįgaliųjų draugijos ansamb­lis „Žara“.

Įtrauktis ir įvairovė
Nustatymai

Regioninėje ansamblių apžiūroje Jonavoje savo prog­ramas pristatė meno mėgėjų kolektyvai iš Marijampolės („Girnos“ ir „Gija“), Garliavos („Šarma“), Elektrėnų („Žara“), Kaišiadorių („Gabija“), Šiaulių miesto („Verbena“) ir Jonavos rajono („Lietava“) neįgaliųjų draugijų. Renginyje dalyvavo ir Šiaulių širdininkų klubo kolektyvas.

Renginio svečius linksmino Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos styginių kolektyvas ir istorinių šokių grupė „Fioretti“, o Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos kultūrinių renginių organizatorė Gražina Čekavičienė padeklamavo ištrauką iš Oskaro Milašiaus poemos „Lietuvai“. Po kolektyvų pasirodymų, komisijai skaičiuojant balus, scenoje netrūko gerų emocijų – Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos humoro grupė „Rykštenė“ parodė G. Čekavičienės humoreską, Bronius Sed­leckas atliko jausmingą romansą, o Mykolas Kručas įsikūnijo į dainininką Edmundą Kučinską.

Renginio „Vilties paukštė“ akimirka.

Vertinimo komisijos, kuriai pirmininkavo Jonavos kultūros centro direktorius Sergejus Jefimenka, sprendimu, Jonavoje vykusiame „Vilties paukštės“ ture geriausiai pasirodė Elektrėnų neįgaliųjų draugijos ansamb­lis „Žara“.

Renginyje apsilankiusi Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jelena Ivančenko padėkojo Jonavos rajono neįgaliųjų draugijai už pastangas ir darbą organizuojant šį renginį, o projektų vykdytoja Saulė Vėjelienė sakė tikinti, kad „Vilties paukštė“ dar sugrįš į svetingą Jonavą.

„Bičiulystės“ inf.
LND archyvo nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje