Įgalinanti Amatų diena

Į Amatų dieną susirinko gausus neįgaliųjų būrys.

Įtrauktis ir įvairovė
Nustatymai

Tauragės ratukų sąjunga, vienijanti neįgaliųjų vežimėliais judančius žmones, surengė įspūdingą ir smagią šventę – Amatų dienos 2020.

Gražiame gamtos kampelyje, prie Balskų užtvankos esančioje urėdijos poilsiavietėje, susirinko nemažas būrys ne tik tauragiškių, bet ir aplinkinių rajonų ratukininkų. Už renginio organizavimą buvo atsakingos šios sąjungos moterys: „pirmu smuiku“ grojo visur spėjanti Regina Gavėnytė, jai nuoširdžiai talkino Kristina Liolaitė, Vaida Petrauskienė ir kitos renginio dalyvės.

Amatų dienos svečius ir dalyvius pasveikino Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Kęstutis Petkus, rajono tarybos narys Darius Petrošius bei ratukų sąjungos prezidentas Eugenijus Abromas.

Ir prasidėjo darbai: Kęstutis Gavėnia mokė „prakalbinti“ molį, jo sesuo Regina Gavėnytė demonstravo karoliukų vėrimo subtilybes. Tuo labai susidomėjęs rajono tarybos narys D. Pet­rošius savo nuvertą apyrankę padovanojo neįgaliųjų draugijos tarybos narei D. Norgailienei.

Didelio susidomėjimo sulaukė deginimo ant faneros edukacija. Čia darbavosi šios srities meistras Petras Kasanavičius. Ne vienas Amatų dienos dalyvis panoro išmėginti šį kantrybės ir pastangų reikalaujantį darbą. Didelio neįgaliųjų susidomėjimo sulaukė ir laikinų tatuiruočių menas.

Amatų dienos dalyviai mėgavosi ant laužo keptomis bulvėmis ir skaniu šiupiniu.

Vladislovas KIRKICKAS
Autoriaus nuotr. 

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje