„Vilties paukštė“ keliasi į kitus metus

Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos moterų kvartetas „Kartos“ su renginio organizatoriais.

Įtrauktis ir įvairovė
Nustatymai

Tradicinės Lietuvos neįgaliųjų draugijos organizuojamos neįgaliųjų meno kolektyvų šventės-konkurso „Vilties paukštė“ koncertai įvyko Elektrėnuose ir Alytuje. Deja, kiti planuoti renginiai dėl daugėjančių koronaviruso atvejų šiemet neįvyks. 

„Vilties paukštė“ šiemet savo kelią pradėjo Elektrėnuose. Koncerte dalyvavo kolektyvai iš Kaišiadorių, Vievio, Rietavo, Grigiškių, Ukmergės ir Elektrėnų. Pirmajame atrankiniame ture I vietą pelnė ir į baigiamąjį konkurso etapą, kuris turėjo vykti Anykščiuose, pateko Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos moterų kvartetas „Kartos“. „Parengėme visiškai naują programą. Buvo daug jaudulio. Labai daug dirbome – ir kartu, ir atskirai su kiekviena dainininke. Dėl to džiugu, kad ir komisija įvertino mūsų darbą, o ir ansamblyje dainuojančios moterys išgirdo gražių žiūrovų įvertinimų“, – sako „Kartų“ vadovė Zita Kviklienė.

Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos mišrus vokalinis ansamblis „Jovaras“.

Dar vienas „Vilties paukštės“ koncertas įvyko Alytuje. Renginyje pasirodė neįgaliųjų draugijų kolektyvai iš Lazdijų, Varėnos, Vilkaviškio, Druskininkų, Prienų, Panevėžio, Kėdainių. Šiame renginyje geriausiu buvo išrinktas ir į baigiamąjį konkurso etapą pateko Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos mišrus vokalinis ansamblis „Jovaras“.

Lietuvos neįgaliųjų draugijos projekto vadovė Saulė Vėjelienė informavo, kad dėl blogėjančios koronaviruso situacijos šiemet Kazlų Rūdoje, Rokiškyje, Šiaulių rajone bei Ukmergėje turėję vykti atrankiniai turai bei finalinis koncertas Anykščiuose neįvyks. „Renginius atšaukiame vadovaudamiesi Vyriausybės ir medikų rekomendacijomis. Šiuo metu visi turime būti susitelkę ir atsakingi, negalime rizikuoti konkurso dalyvių sveikata. Atrankiniai turai ir finalas vyks tuose pačiuose miestuose, tik jau kitais metais, tad konkursą būtinai pabaigsime ir į finalą jau patekę kolektyvai tikrai dar turės galimybę mus nudžiuginti savo dainomis“, – sakė S. Vėjelienė.

Renginius finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie LR SADM ir Lietuvos kultūros taryba.

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje