„Socialinis taksi“ - ir Šiaulių rajone

Pavėžėjimo paslaugos teikiamos ir žmonėms su negalia, ir senjorams.

Įtrauktis ir įvairovė
Nustatymai

„Socialinis taksi“ kartu su partneriais asociacija „Namiškiai“ pradėjo teikti pavėžėjimo su asistavimu paslaugas žmonėms su negalia ir senjorams Šiaulių rajone. Tai jau antroji socialinė franšizė, įsteigta diegiant nacionalinį mobilumo tinklą, ir pirmasis rajonas, kuriame „Socialinis taksi“ paslaugomis galės naudotis ir senjorai.

„Šių metų pradžioje, kaip pirmoji socialinė franšizė Lietuvoje, startavome Jonavoje ir Kauno rajone. O šiandien džiaugiamės nauja partneryste ir jau antros franšizės atidarymu Šiaulių rajone. Senjorų ir žmonių su negalia mobilumas bei savarankiškos galimybės keliauti turi būti užtikrinamos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, nei nuo kitų aplinkybių“, – teigia „Socialinio taksi“ programos vadovė Solveiga Ratkevičiūtė.

Pavėžėjimo su asistavimu paslaugą Šiauliuose ir Šiaulių rajone teiks 4 savanoriai ir darbuotojai, turintys socialinio darbuotojo padėjėjo kvalifikaciją. Jiems padedant neįgalieji ir senjorai galės nuvykti į pageidaujamą vietą, esant poreikiui bus teikiama nukėlimo laiptais, palydėjimo paslauga.

„Šiuo atidarymu džiaugiamės ypatingai: tai pirmoji socialinė inovacija Šiaulių rajono gyventojams su negalia ir senjorams, kuri užtikrins kelionių organizavimą į socialinio ar ekonominio užimtumo vietas bei padės būti mobiliems bei savarankiškiems“, – sako asociacijos „Namiškiai“ pirmininkė Simona Kruminaitė.

„Socialinis taksi“ šiuo metu paslaugas teikia Vilniaus mieste ir rajone, Kauno mieste ir rajone, Klaipėdos mieste ir rajone, Panevėžyje, Jonavoje, Utenoje, Ukmergėje, Visagine, Zarasuose ir Šiaulių rajone. Paslaugas galima užsisakyti užsiregistravus tinklapyje www.socialinistaksi.lt arba paskambinus telefonu +370 687 44001, darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje