Prietaisų rinkinys „Psora“ gali padėti sergantiems žvyneline.

Jaunojo dizainerio konkursui Lukas Kučinskas pristatė žvynelinei gydyti ir žmogaus kūno higienai palaikyti skirtą medicinos prietaisų rinkinį „Psora“, o Viktorija Mankevičiūtė – vaikų ligoninės procedūrų draugą – robotuką Loo. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

„Jaunojo dizainerio prizo“ konkursui Vilius Vaura pristatė artimųjų apsaugos sistemą „Familink“.

„Jaunojo dizainerio prizo“ produkto dizaino kategorijos laureatu šiemet tapo Vilniaus dailės akademijos (VDA) absolventas Vilius Vaura. Šis apdovanojimas jam atiteko už sukurtą artimųjų apsaugos sistemą „Familink“, kuri, jo teigimu, galėtų būti labai naudinga negalią turintiems žmonėms. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Sabina Babravičienė.

Lukui (vardas pakeistas) buvo 26-eri, kai medikai jam diagnozavo išsėtinę sklerozę. Vyras žinojo, jog liga progresuos ir jo gyvenimas neatpažįstamai keisis, kad daugelio savo svajonių turės atsisakyti. Lukas neslepia tuo metu išgyvenęs sunkią depresiją, neviltį, bet šiandien 34-erių metų vyras, pakeitęs profesiją, dirba, yra vedęs mylimą moterį. Pakilti iš nevilties Lukui padėjo artimi žmonės ir jo atrasta geštalto terapija.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Paulina Bradūnaitė sukūrė prietaisą, kuris leidžia muzikos „klausytis“ ir kurtiesiems.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto absolventė Paulina Bradūnaitė sukūrė ir Vilniaus dailės akademijos rengiamam Jaunojo dizainerio konkursui pristatė taktilinį muzikos grotuvą, kuriuo muziką gali pajausti net ir negirdintys žmonės. „Jis skirtas visiems – nepriklausomai nuo gebėjimo priimti garsą“, – sako Paulina. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 5