Festivalio dalyviai išbandė ir naujas rungtis.

Klaipėdoje surengtas tradicinis, jau penktasis Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis. Į jį susirinko per 200 sporto entuziastų iš įvairių šalies vietovių. Ne pirmus metus į festivalį įtraukiamas ir pasirengimas Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynėms, kviečiami atvykti neįgaliųjų draugijų atstovai. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Plaukimo treniruotė.

Vilniaus miesto neįgaliųjų sporto klubas „Feniksas“ nuo 2019 m. gruodžio 1 d. iki 2022 m. birželio 30 d. vykdė projektą „Mokomės plaukti ir šaudyti“, kuris buvo bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administravo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Atrankinės Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto žaidynės vyko Pakruojyje.

Atrankinės Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto žaidynės į XIV Lietuvos neįgaliųjų žaidynes, pavadintos „Galiu gali galim 2022 m.“, dalyvių laukė atsinaujinusios. Jie galėjo išbandyti ne tik laiko patikrintas, bet ir naujas, dar nematytas, rungtis. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kėdainiuose surengtos žvejybos varžybos.

Gražią birželio dieną Kėdainiuose, prie Liepų alėjos tvenkinio žmonėms su negalia įrengtoje poilsiavietėje, rinkosi žvejai. Čia vyko ketvirtosios regioninės žvejybos varžybos, kurios vykdomos tęsiant veiklą pagal Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos pirmininkės Almos Margevičienės parengtą projektą „Sportas mus išlaisvina“. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Birželio pradžioje Vilniuje įvyko neįgaliųjų teniso turnyras „Lithua­nian Open 2022“, kuriame su svečiais iš užsienio varžėsi penki mūsų šalies sportininkai. Viena iš Lietuvos tenisininkių – Agnieška Toločko – tapo moterų vienetų paguodos varžybų antrosios vietos laimėtoja. 27-erių vilnietė rimtai žaisti tenisą pradėjo tik prieš trejus metus, todėl kol kas jos tikslas varžybose – sukaupti patirties. Tačiau kuo ilgiau Agnieška žaidžia, tuo labiau tenisas įtraukia, mintyse gimsta aukštesni tikslai. A. Toločko pasvajoja ir apie paralimpines žaidynes, nors, norint į jas patekti, dar reikia gerokai palypėti reitingo lentelėje.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kauno neįgaliųjų rekreacijos ir sporto klubo nariai turėjo galimybę pasivažinėti keturračiais.

Jau septintus metus Kauno neįgaliųjų rekreacijos ir sporto klubo narius sieja prasmingas bendradarbiavimas su keturračių klubų „Bekelės vilkai“ ir „Bendražygiai“ nariais kultūros, sporto ir rek­reacijos srityse. Šios prasmingos draugystės iniciatorius Darius Čirvinskas birželio pradžioje pakvietė neįgaliuosius, jų šeimos narius ir draugus į savo gimtą miestelį Eržvilką. 

Palikite komentarą (2 Komentarai)
Puslapis 1 iš 8