Centro „Eik“ sportininkai mielai važinėja triračiais.

Vėlų lapkričio 29 d. vakarą Vilniaus oro uoste šurmuliavo būrelis smagiai nusiteikusių Centro „Eik“ bendruomenės žmonių. Jie čia susirinko neatsitiktinai – atvyko pasitikti iš Portugalijos grižtančių savo komandos draugų, kurie kartu su Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos delegacija dalyvavo ir puikiai pasirodė IWAS Pasaulio žaidynėse 2022. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Palikite komentarą (0 Komentarai)

Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas su medalius pelniusiais žaidynių dalyviais.

XIV Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynės į Garliavos sporto ir kultūros centrą sukvietė apie 500 dalyvių. Į finalines varžybas susirinko 7-iuose atrankiniuose turuose prizines vietas iškovojusių 26 neįgaliųjų draugijų bei sporto klubų atstovai. Žaidynių dalyviams įteikta 50 medalių komplektų. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos komanda, pelniusi I vietos taurę.

Elektrėnų profesinio mokymo centre ir Elektrėnų laisvalaikio centre surengtos jau 19-osios Elektrėnų savivaldybės ir Vilniaus apskrities neįgaliųjų sporto žaidynės, pastaraisiais metais tapusios ir Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynių atrankiniu turu. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Palikite komentarą (0 Komentarai)

Respublikinėse negalią turinčių žvejų varžybose netrūko nei prizų, nei gerų emocijų.

„Gamtoje be kliūčių“ – su tokiu šūkiu Lietuvos aktyvios reabilitacijos asociacija (LARA) į savo veiklą įtraukia vis daugiau įvairų renginių, skatinančių negalią turinčius žmones drąsiau išeiti iš namų, pasimėgauti gamta, aktyviomis veiklomis joje. Birštone surengtos respublikinės negalią turinčių žvejų varžybos šio pomėgio entuziastus atviliojo ne tik iš Vilniaus, Alytaus, bet net iš Rusnės ir Klaipėdos. 

Palikite komentarą (1 Komentarai)
Puslapis 1 iš 9