Žemaitijoje ir pajūryje – sportinės nuotaikos

Klaipėdoje vykusiame sporto festivalyje buvo galima išbandyti įvairias rungtis.

Judėjimo galia
Nustatymai

XIII Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynių atrankiniai turai tęsia kelionę po Lietuvą. Varžybos jau įvyko ir Klaipėdoje bei Telšiuose. 

Ketvirtus metus Klaipėdoje organizuojamas ir jau tradicija tapęs Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis šiemet buvo dar įvairesnis ir sportiškesnis. Į Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos organizuojamą renginį šiemet įsiliejo ir LND organizuojamų XIII Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynių atrankinis turas. Festivalyje surengtas ir bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatas.

Festivalio dalyvius pasveikino Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ir LND vadovas Ignas Mačiukas. Sportininkai varžėsi badmintono, paplūdimio tinklinio, šaudymo iš lanko, sunkumų kilnojimo, lengvosios atletikos (bėgimo, važiavimo vežimėliais, kamuoliuko metimo), diksgolfo, orientavimosi takais varžybose. Vyko mankštos su trenere kineziterapeute Oksana Simaitiene.

XIII Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynių varžytuvėse buvo rungtyniaujama šaškių ir šachmatų, smiginio rungtyse, vyko bočios, krepšinio 3x3, krepšinio baudų mėtymo, rankų lenkimo varžybos.

Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis – nuotaikinga sporto ir gerų emocijų šventė.

Regioninės Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynių varžybos vyko ir Telšiuose. Į jas sporto mėgėjus iš Žemaitijos sukvietė Telšių neįgaliųjų ir neįgalių pensininkų draugija.

Į Telšių sporto ir rekreacijos centrą atvyko svečiai iš Kretingos ir Rietavo. Šventėje dalyvavo ir neįgalieji iš įvairių Telšių organizacijų: klubo „Atletas“, VšĮ „Soneima“, Telšių LASS.

Buvo varžomasi smiginio, baudų metimo, rankų lenkimo, šaškių ir šachmatų rungtyse. Renginio dalyviai galėjo išbandyti savo jėgas žaisdami stalo tenisą ir šaudydami iš lazerinių šautuvų. „Visi labai susidomėjo šaudymu, siūlysiu jį įtraukti į žaidynių nuostatus. Įrangą pažadėjo paskolinti Telšių sporto ir rekreacijos cent­ras“, - sakė varžybų organizatorius Martynas Poškevičius. Telšiškiai jau ruošiasi spalio mėnesį vyksiančioms žaidynių finalinėms varžyboms Garliavoje.

Projektas „XIII-osios Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynės“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje