Paskirstytos lėšos sporto programoms

Judėjimo galia
Nustatymai

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija šalies sporto šakų federacijoms ir neįgaliųjų sporto organizacijoms paskirstė 10 mln. eurų aukšto meistriškumo sporto programoms finansuoti.

Neįgaliųjų sporto organizacijų įgyvendinamoms aukšto meistriškumo programoms šįmet skirti 1,2 mln. eurų. Ši suma artimiausiu metu bus paskirstyta Lietuvos aklųjų sporto federacijai, Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijai, Lietuvos paralimpiniam komitetui, Lietuvos kurčiųjų sporto komitetui ir Lietuvos specialiosios olimpiados komitetui.

„Šiais metais valstybės lėšos sporto šakų federacijoms ir neįgaliųjų sporto organizacijoms paskirstytos anksčiau, o tai reiškia, kad ir pinigai jas pasieks anksčiau – ne balandį ar gegužę, kaip buvo iki šiol, o pirmaisiais metų mėnesiais. Siekiame užtikrinti nepertraukiamą aukšto meistriškumo sporto finansavimą“, – sako švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas.

2021 m. sporto šakų federacijų ir neįgaliųjų sporto organizacijų vykdomoms aukšto meistriškumo sporto programoms finansuoti iš viso skirti 9,7 mln. eurų, 2020 m. – 7 mln. eurų.

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje