Čempionate – ir neįgaliųjų draugijos pergalės

100 metrų bėgimas.

Judėjimo galia
Nustatymai

Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro stadione vyko Lietuvos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai su fizine negalia iš visos Lietuvos sporto klubų. 

Vyriausiasis varžybų teisėjas buvo Šiaulių miesto neįgaliųjų sporto klubui „Šiaulietis“ vadovaujantis Deimantas Jusys. Šio klubo auklėtiniai čempionate pelnė daugiausiai medalių – net 35. Antri buvo Kauno RSK sportininkai (17 medalių), treti – „Alytupio“ atstovai (13 medalių).

Sportininkai varžėsi triračio važiavimo, bėgimo (100, 200, 400 m), važiavimo vežimėliais, šuolio į tolį, rutulio stūmimo, kamuoliuko, ieties, disko ir „club“ metimo rungtyse.

Varžybose dalyvavo ir aukštų rezultatų pasaulio bei Europos čempionatuose pasiekę sportininkai, paralimpiečiai. Su aukso medaliais namo išvyko D. Sodaitis, K. Skučas, A. Skuja, J. Spudis, D. Dundzys, R. Rojus. Daug pergalių pelnė ir mažiau patyrę sportininkai.

Varžybose dalyvavo ir 2 Rad­viliškio rajono neįgaliųjų draugijos narės. Sportininkių rezultatai džiugina. Eugenija Mončauskienė dalyvavo keturiose rungtyse ir pelnė 3 prizines vietas – 200 m bėgimo ir šuolio į tolį rungtyse užėmė antras vietas, o 100 m bėgime buvo trečia. Irena Vilniuvienė dalyvavo dviejose rungtyse. Šuolio į tolį rungtyje pelnytas bronzos medalis.

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje