Pergalės Bauskės neįgaliųjų sporto varžybose

Radviliškiečių komanda po apdovanojimų.

Judėjimo galia
Nustatymai

12 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių kartu su pirmininke Jūrate Bredulskiene dalyvavo tradicinėje Bauskėje (Latvijoje) vykusioje neįgaliųjų sporto šventėje. Lietuvai joje atstovavo ir Kuršėnų sporto klubas ,,Atgaiva“. 

Radviliškio sportininkai šiose varžybose iškovojo 14 medalių: 3 aukso, 3 sidabro ir 8 bronzos.

Vyrų komanda – Česlovas Turčinskas, Petras Rudžianskas ir Vytautas Rančys – tapo bočios žaidimo čempionais. Be aukso medalių, P. Rudžianskas laimėjo dvi III vietas – jam gerai sekėsi baudų metimo į krepšį ir kamuolio spyrių į vartus rungtyse. Č. Turčinskas bronzos medalį iškovojo šaudymo rungtyje. III vietą „kopėčių“ rungtyje užėmė V. Rančys. Marius Matuzevičius į namus parsivežė 2 sidabro medalius – už smiginį ir kimštinio kamuolio metimą.

Gerai sekėsi ir moterims. Birutė Tamonienė (vyresnių nei 70 metų amžiaus grupėje) tapo šuolio į tolį čempione, o smiginio ir kamuolio spyrių į vartus rungtyse užėmė III vietas. Vanda Astrauskienė „kopėčių“ rungtyje pelnė sidabro medalį, o Irena Dumskienė (vyresnių nei 50 metų amžiaus grupėje), mesdama kimštinį kamuolį, užėmė III vietą. Vyresnėms nei 50 metų moterims gerai sekėsi ir šuoliai į tolį: Eugenija Mončiauskienė užėmė III vietą, o Irena Vilniuvienė pelnė aukso medalį.

Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės administracijai už suteiktą transportą.

Irena VILNIUVIENĖ

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje