Sporto šventėje netrūko azarto ir gerų emocijų

Varžybose niekada netrūksta emocijų.

Judėjimo galia
Nustatymai

Į Kazlų Rūdos sporto centre surengtas XIV Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynių regionines varžybas, mūsų dar vadinamas Draugystės sporto švente, susirinko daugiau kaip 100 dalyvių. 

Sporto entuziastai atvyko iš Tauragės ir Lazdijų rajonų, Kalvarijos savivaldybės, Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijų. Šventėje dalyvavo ir Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos sportininkai, taip pat labai gausi Kazlų Rūdos socialinės paramos centro komanda.

Šventės dalyvius pasveikino, gerų rezultatų palinkėjo ir į XIV Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynes pakvietė LND pirmininkas Ignas Mačiukas. Dalyvių gausa pasidžiaugė ir draugiškų žaidynių bei gausių apdovanojimų palinkėjo Sporto centro direktorė Sandra Kilikevičienė. Šventės dalyvių nuotaiką skaidrino Kazlų Rūdos Senjorų klubo vokalinis instrumentinis ansamblis, vadovaujamas Stasio Motiejausko. Na, o draugijos nariai, kurie dėl sveikatos negalėjo aktyviai sportuoti, susibūrė į palaikymo komandą.

Varžybų dalyviai palinko prie šaškių lentų. 

Sporto entuziastai jėgas galėjo išbandyti į Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynes įtrauktose bočios, smiginio, šaškių, baudų metimo į krepšį, rankų lenkimo rungtyse. Daugiausiai dalyvių pasirinko bočią bei smiginį. Varžybas papildėme ir savomis didelio susidomėjimo sulaukusiomis rungtimis. Daug šventės dalyvių išbandė lankelių metimą ant kryžminio stovo, naują žaidimą „Sukutis“, estafetę, kurios dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis.

Rankų lenkimo rungtyje reikia daug ištvermės.

Geriausius sportininkus padėjo išsiaiškinti Sporto centro teisėjai. Buvo išdalinta 13 medalių komplektų. Komandinėse varžybose I vietą iškovojo Kazlų Rūdos komanda (sporto vadovė Odeta Šulciūtė), II vietą laimėjo Kalvarijos sportininkai (vadovė Daiva Rentelytė), III vietą užėmė Kazlų Rūdos socialinės paramos centro komanda (sporto vadovės Rasa Matukynaitė ir Angelė Vaitiekūnienė). Visi kolektyvai buvo apdovanoti draugystės taurėmis ir pavaišinti tradicine mūsų kraštui šiupinine.

Smiginis – viena mėgstamiausių rungčių žmonių su negalia varžybose. 

Netrukus sporto entuziastai vėl susitiks Garliavoje vyksiančiose XIV Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynėse. Šios žaidynės ir jų regioninės varžybos bendrai finansuojamos Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Ramutė SARAPINAVIČIENĖ
R 08-29

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje