Režisierė Kamilė Gudmonaitė.

Režisierė Kamilė Gudmonaitė, kurdama spektaklį „Šventė“, paremtą dokumentiniais pasakojimais, pakvietė vaidinti skirtingas negalias turinčius žmones. Kodėl režisierė ir jos kūrybinė komanda nusprendė kalbėti apie neįgalumą? Kokias naujas patirtis įgijo? Kodėl nutarė papasakoti apie negalią turinčius žmones?

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Danielė Streikutė.

Menininkė, Romos Katalikų Bažnyčios bendruomenės narė Danielė Streikutė šią vasarą dalyvavo Tarptautinės evangelizacijos mokyklos organizuotoje stovykloje Kretingos rajone. Danielė pasakoja, kad stovykloje gerosios patirties ji pasisėmė iš bend­raminčių, tarp kurių buvo ir žmonių su negalia. Bendravimo atradimai skatino Danielę dar kartą permąstyti tai, ką patyrė ir naujai suprato.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Aktorius Justas Tertelis.

Dramaturgas, režisierius, teatro ir kino aktorius Justas Tertelis spektaklyje „Miego brolis“ suvaidino iš dalies paralyžiuoto pjesės veikėjo Zefo vaidmenį. Paklaustas, ką pajuto pirmą kartą kurdamas tokį jam neįprastą vaidmenį, aktorius atsakė, kad dar būdamas mažas berniukas jau buvo arti žmonių, turinčių judėjimo negalią.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Judita Gavenonienė jau beveik 10 metų dirba su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais.

Judita Gavenonienė – dailiųjų keramikos dirbinių vyresnioji profesijos mokytoja, dirbanti Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filiale. Jau beveik 10 metų Judita užsiima su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais, o šie nepaliauja jos stebinti. Juditos pažintis su negalią turinčiais žmonėmis prasidėjo dar vaikystėje.

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 15