Alvydas su žmona ir keturiais vaikaičiais.

Niekada nežinai, kokių staigmenų gali sulaukti iš likimo. Kartais jos nudžiugina, kartais persmelkia liūdesiu, nerimu, neviltimi. Vilkaviškietis Alvydas Žemantauskas irgi nesitikėjo, kad liga taip pakeis jo gyvenimą. Vis dėlto jis nesiskundžia ir nedejuoja, bet ramiai priima gyvenimą su visais jo iššūkiais ir nepraranda tikėjimo ateitimi. 

Palikite komentarą (2 Komentarai)

Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijoje visi vaikai mokosi kartu. Pal. T. Matulionio gimnazijos archyvo nuotr.

Sesuo Danguolė Gervytė – Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja. Jau dešimt metų sesuo Danguolė dirba mokykloje, kurioje drauge su visais mokosi ir specialiųjų poreikių turintys vaikai. Sesuo pasakoja, kad jos pažintis su negalia prasidėjo, kai ji dar buvo maža mergaitė.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Irena Vilniuvienė Europos čempionate pelnė 2 sidabro medalius.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoją Ireną Vilniuvienę daug kas pažįsta kaip sportininkę, rankų lenkikę. Aktyvi, sportiška moteris prasitaria, kad buvo laikas, kai dėl užklupusios ligos nesinorėjo gyventi... Dabar ji džiaugiasi tuo, ką duoda gyvenimas ir ne tik pati sportuoja, bet ir kitus negalią turinčiuosius įtraukia į aktyvią veiklą. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Vidutė Stadalnykienė prie koplytstulpio pirmajai bibliotekai Matuizose atminti.

Skaitau ir prenumeruoju bib­liotekai „Bičiulystę“, todėl su laikraščio skaitytojais noriu pasidalinti mintimis apie savo svajonės išsipildymą. Galiu drąsiai pasakyti, kad ligos dėka pavyksta atlikti gražius, prasmingus darbus. Susirgus gyvenimo tempas pagreitėja ir tada imiesi to, kas turi išliekamąją vertę. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 12