Milita Lukšėnaitė.

Kai šnekučiavomės su Milita Lukšėnaite, jos kalboje buvo tiek energijos, gyvybės, pozityvumo, toks ryškus gyvenimo geismas, kad nejučiomis ėmiau mąstyti, jog širdies jėga nustelbia kūno negalią. Milita sunkią traumą patyrė prieš 17 metų, bet neįgaliojo vežimėliu judanti mergina sako niekada nemokėjusi nieko neveikti. Ji baigė universitetą, vėliau ir kolegiją. Šiandien Milita yra įmonės „Milijonė“ vadovė, darbuojasi ir finansinių sprendimų agentūroje. Mergina konsultuoja žmones apie taupymą, investavimą, paskolas, finansines išmokas atsitikus nelaimingiems atsitikimams. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Martinas Baltrušaitis.

„Fotoobjektyvas dažnai pamato tai, ko neaprėpia mano žvilgsnis“, – sako Martinas Baltrušaitis, vadybininkas ir fotografas, jau 22 metus judantis neįgaliojo vežimėliu. Nelaimingas atsitikimas pakeitė jo gyvenimą, tačiau nepajėgė atimti noro gyventi aktyviai ir kūrybingai.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

VDU dėstytoja, Frankofonijos šalių centro koordinatorė dr. Giedrė Pranaitytė.

Dr. Giedrė Pranaitytė, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytoja, Frankofonijos šalių centro koordinatorė, sutinka pasikalbėti tik tada, kai pažadu vengti graudulingų nuotaikų dėl žmonių su negalia problemų. Giedrė nuo gimimo turi judėjimo negalią, bet tai jai nesutrukdė baigti net trejas studijas, parašyti doktorantūros mokslinį darbą, įvairių straipsnių, monografiją, dirbti su studentais, keliauti. „Ar tavo gyvenimas visavertis, priklauso tik nuo tavęs paties“, – sako mokslininkė.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Aurelijus Sabaliauskas.

Aurelijaus Sabaliausko pieštus portretus ir šaržus pirmą kartą išvydau naršydama internete. Sužavėjo jo gebėjimas savitai pažvelgti į kitą žmogų, pagauti emocijas. Tuomet dar nežinojau, kad Aurelijus turi negalią – gimė neturėdamas vidurinių rankų pirštų, o šoniniai pirštai – suaugę. Šis retas apsigimimas vadinamas ektrodaktilija (bedelnyste). Dailininkas mielai papasakojo apie save ir savo darbus, sakydamas, kad jam pačiam jo gyvenime ir darbe nieko netikėto nėra.

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 7