Lauryna Filatovaitė.

Lauryna Filatovaitė daugelį nustebino savo pasirinkimu. Kembridžo universiteto profesoriai kvietė ją siekti mokslininkės karjeros šiame universitete, bet Lauryna grįžo į Lietuvą. Dabar ji dirba socialinės apsaugos ir darbo ministrės patarėja, rūpinasi, kad pažeidžiamoms visuomenės grupėms būtų užtikrintos lygios teisės, kad negalią turintys žmonės būtų įgalinti ir jiems būtų suteikta reikiama pagalba. Nors Lauryna nuo gimimo turi judėjimo negalią, tačiau niekada nesijautė kitokia ir siekia, kad ir kiti žmonės su negalia atrastų ir suprastų savo vertę, galią bei gebėjimus. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Alina Ovčiarovienė su vaikais.

Retų ligų dienos proga internetinėje erdvėje surengta Alinos Ovčiarovienės mini fotografijų paroda. Projekto tikslas – nuotraukomis pasakyti, kad niekada nežinai, kada tave palies ligos ranka. Fotografe Alina dirba jau 12 metų. Judėjimo sunkumai, kuriuos ji patiria dėl negalios, kartais apsunkina darbą, bet atkakli moteris visuomet randa išeitį.

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Palikite komentarą (1 Komentarai)

Mokytoja Rita su auklėtiniais.

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje ir „Atžalyno“ progimnazijoje Rita Česonienė moko ekonomikos bei verslumo. Jos mokiniai jau tapo ekonomistais, įmonių vadovais, pasirinko buhalterijos, vadybos studijas. Bet mokytoja, vienuoliktokų auklėtoja, džiaugiasi ne tik savo mokinių pasiekimais. Ritą džiugina mokinių jautrumas, supratingumas, kurį jie rodo neįgaliojo vežimėlyje pamokas vedančiai mokytojai.

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 6