Dainos ir poezijos šventėje pasveikinta vasara

Šventėje skambėjo linksmos dainos. Vytaliaus Judicko nuotr.

Kūrybos laboratorija
Nustatymai

Vasarai įpusėjus Raseinių rajono neįgaliųjų draugija, vadovaujama pirmininkės Janės Stasevičienės, surengė dainos ir poezijos šventę „Sveika vasara“.

Renginys vyko Gruzdiškės kultūros namuose, jį pradėjo šmaikščiosios vedėjos Onutė ir Barbora. Šventėje buvo pasveikintos Onutės. Prisiminta, kad Šv. Ona yra duonos globėja ir rugių bei kitų javų saugotoja. Tą dieną vakaronei kaimuose iki šiol kepama šviežia duona iš naujo grūdų derliaus. Taigi Šv. Ona yra duonos ponia. Raseinių kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Raskila“ (vad. Milda Urniežienė) šventės dalyvius pasveikino šokiu „Kepurinė“, taip pat šokį „Onyte, einam su manim pašokti“ skyrė ir Onoms. Na, o visų dalyvių kojos pačios kilnojosi šokant šokį „Op, op“.

Į šią šventę atvažiavo Raseinių „Bočiai“ (vad. Antanas Rybokas), taip pat atvyko ir neįgaliųjų draugijų kolektyvai: Tauragės „Svaja“ (vad. Almutas Šileris), Jurbarko „Draugystė“ (vad. Laimutė Blauzdžiūnienė), Kelmės „Svajonė“ (vad. Genutė Penikienė), humoro grupė iš Jonavos „Rykštenė“ (vad. Gražina Čekavičienė), Kėdainių literatų būrelis „Likimo palėpė“ (vad. Celestina Rimavičienė), Pagėgių moterų ansamblis „Rambynas“ (vad. Virginija Bubelienė ir Raseinių kolektyvas „Gaja“ (vad. Regina Petrauskienė). Skambėjo linksmos dainos, liejosi eilės, sukosi šokėjų poros.

Renginio dalyvius pasveikino Raseinių rajono meras Andrius Bautronis ir Raseinių miesto seniūnijos seniūnas Artūras Milašauskas.

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams, Raseinių rajono kultūros centro direktorei Ingai Šatkauskienei bei Gruzdiškės kaimų bendruomenės pirmininkei Genutei Kveselienei už suteiktas patalpas ir visiems, padėjusiems pasirengti šiai šventei. Kolektyvams, rėmėjams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės. Renginio pabaigoje visi sudainavome „Giminių“ dainą. Renginio svečiai buvo pakviesti prie vaišių stalo, kur artimiau pabendravome vieni su kitais. Dar kartą dėkojame visiems dalyviams už suteiktas malonias akimirkas. Gražu, kai kolektyvai bendradarbiauja. Visi susirenkame į bendrą būrį tarsi giminės.

Regina PETRAUSKIENĖ

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt