Iš humoro konkurso – su apdovanojimais

Konkurso dalyviai.

Kūrybos laboratorija
Nustatymai

Kad gyvenimas nebūtų vien pilkas ir niūrus, būtina pažvelgti į jį pro humoro akinius...

Biržiečiai konkurso dalyviai.

Labdaros ir paramos fondas „Baltasis balandis“, organizuojantis įvairius konkursus, humoristinių kūrinių autorius kvietė dalyvauti konkurse „Humoro medis 2017“. Šiemet konkurse dalyvavo 50 kūrėjų iš visos Lietuvos. Savo jėgas išbandė ir keturi Biržų rajono neįgaliųjų draugijos literatų klubo „Svajok­liai“ nariai: Danutė Balbierienė, Rita Balčiūnienė, Jonas Baltušis ir Benediktas Medvedevas. Konkursas biržiečiams buvo sėk­mingas. Pagrindinį konkurso prizą – humoro medį ir pirmos vietos diplomą – iškovojo jau antrus metus konkurse dalyvaujantis biržietis B. Medvedevas ir jonaviškis Mykolas Kručas. „Svajoklių“ narei R. Balčiūnienei atiteko skatinamasis prizas.

Pagrindinis prizas – humoro medis.

Esame dėkingi Biržų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Lidijai Dainiuvienei, kuri pasirūpino transportu. Dėl to renginyje galėjo dalyvauti ir Virginijus Kalvėnas, judantis neįgaliojo vežimėliu. Džiugu, kad jaukios Kupiškio rajono Skapiškio kultūros namų patalpos pritaikytos neįgaliesiems. Konkurso prizus įsteigė ir padarė bei renginį vedė Skapiškio literatų grupės „Liktarna“ pirmininkė Aldona Lavickienė. „Baltojo balandžio“ diplomus įteikė fondo pirmininkė Aldona Širvinskienė.

Jaukus ir šiltas renginys suteikė daug teigiamų emocijų konkurso dalyviams ir žiūrovams. Humoro konkursai organizuojami kasmet. Finalinio renginio dalyviai ir svečiai jau galėjo įsigyti almanachus su visų konkurse dalyvavusiųjų kūriniais.


Egidijus SALDYS
Literatų klubo „Svajokliai“ pirmininkas

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt