Aušra VERBLIUDAVIČIŪTĖ

Kūrybos laboratorija
Nustatymai

Miniatiūros

Vasara

Sveika, gražuole vasara, su žaliais pievų kilimais, įvairiaspalviais gėlių karoliais, lakštingalų serenadomis, saulės spinduliais, sidabriniais lietaus lašais, grybų tiltais miškuose. Būk, karaliauk tau skirtą laiką gamtoje ir džiugink žmogų, gyvūną, paukštį savo karaliavimu.

 

Gandrai

Kalena, kleketuoja, suka lizdą gandrų pora. Žiūrėk į juos, žmogau, ir mokykis ištikimybės, ištvermės ir meilės vienas kitam. Juk gandrai, kaip ir gulbės, yra ištikimybės simbolis.

 

Lietaus muzika

Paklausyk, žmogau, lietaus lašų skambėjimo į lango stiklą. Iš pradžių jis tau atrodys monotoniškas bilsnojimas, bet įsiklausius geriau, pajusi, kad kiekvienas lietaus lašelis turi savitą garsą. O medžiuose ošiantis vėjas, rodos, nematoma batuta lyg gamtos orkestro dirigentas vadovauja lietaus muzikos skambesiui.

 

Birželis

Pats pirmasis vasaros mėnuo. Šiek tiek padykęs lyg berniūkštis, pribarstantis ant žalio žolės smaragdo geltonų pienių žiedų, nusėjantis žmonių veidus rudais strazdanų taškeliais, suburiantis žaliuosius žiogelius į vasaros vakarų muzikos orkestrą. Vaišinantis braškėmis, šviečiantis Joninių nakties laužais. Paskui paliekantis laukti susitikimo kitais metais ir perduodantis karaliavimo estafetę gražuolei liepžiedžiais kvepiančiai liepai.

 

Griaustinis

Pirmasis vasaros lietus, palydimas griaustinio dundėjimų, ugnies botago kirčiais čaižo žemę, medžių šakas, dunda lyg didžiulio gamtos orkestro būg­nas, kad tam dundėjimui nutolus žemę apjuostų vaivorykštės juosta.


Aušra VERBLIUDAVIČIŪTĖ
Radviliškio r.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt