Šiauliai. 10 metų su Parkinsono liga

Jubiliejiniame renginyje apsilankė nemažai garbių svečių.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Šiaulių Parkinsono draugijos narė Regina Mikolaitienė papasakojo apie jubiliejinį renginį.

Šiaulių Parkinsono draugija paminėjo savo veiklos 10-metį. Į šiai progai skirtą renginį susirinko gausus organizacijos narių, jos bičiulių ir svečių būrys. Draugijos pirmininkei Zitai Vaidilienei už puikų darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą, pagalbą neįgaliesiems įteiktos Seimo, Sveikatos apsaugos ministerijos, Šiaulių miesto mero, Lietuvos Parkinsono draugijos pirmininkės padėkos.

Sulaukėme daug šiltų žodžių. Juos tarė Lietuvos Parkinsono draugijos pirmininkė m. dr. neurologė gydytoja V. Valeikienė, „Lietuvos ryto“ žurnalistė D. Gudavičiūtė, Vilniaus Parkinsono draugijos nariai. Puikiomis savo kūrybos dainomis renginio dalyvius stebino R. Stonis, o dailininkas Z. Kazėnas šiauliečius apdovanojo savo kūriniais. Į renginį atvyko ir svečių iš Akmenės, Telšių Parkinsono draugijų, Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrijos.

Lietuvos Parkinsono draugijos pirmininkė  m. dr. neurologė Vaineta Valeikienė pasveikino šiauliečius.

Jubiliejiniame renginyje apsilankę Seimo nariai S. Tumėnas ir A. Gumuliauskas aktyviausiems ir darbščiausiems draugijos nariams įteikė Seimo padėkas. Seimo narės R. Baškienės padėjėja J. Šakočiuvienė apdovanojo draugijos narius, kurie šioje veik­loje dalyvauja 10 metų. Parkinsono draugijos įkūrėjai ir vadovai sulaukė Šiaulių miesto mero A. Visocko padėkų. Nuoširdžių sveikinimo žodžių jubiliejiniame renginyje negailėjo ir kiti gausiai susirinkę svečiai.

Visus atvykusiuosius Šiaulių Parkinsono draugijos nariai pasitiko rankdarbių paroda: lininėmis lėlėmis, paveikslėliais, maišeliais, papuošalais, suvenyrais. Amatų klubas „Odos dizainas“ pristatė rankų darbo dirbinius iš natūralios odos: sages, pakabukus, paveikslus bei kitus gražius dirbinius.

Renginyje koncertavo Šiaulių Parkinsono draugijos ansamblis „Auksinio rudens melodijos“, kapela „Savi“, judesio ir šokio terapijos studijos, sportinių šokių klubo „Šiaulių Volta“ šokėjai. Susirinkusiuosius linksmino ir svečių meno mėgėjų kolektyvai.

Iš įvairių šalies kampelių susirinkę svečiai dar ilgai šnekučiavosi, bendravo. Juk svarbiausia – draugystė, supratingumas, abipusis ryšys.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas