Kaišiadorys. Darbas darbą veja

Neįgaliųjų sklypeliuose užderėjo puikus derlius.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiškelyje Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio vadovė Dalia Sinkevičienė papasakojo, kuo gyvena šios organizacijos nariai.

Gamtoje prasidėjo didžioji rimtis. Tik Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijoje tos rimties nesimato: čia darbas veja darbą, vienas renginys keičia kitą. Spartus tempas įtraukė ir rankdarbių būrelio „Bitutė“ moteris, kurių galvose kirba krūvos idėjų, o rankose gimsta vis nauji darbai.

Ruduo prasidėjo tradiciniu respublikiniu renginiu sostinėje „Tau, Vilniau 2017“. Tokioje šventėje mūsų „bitutės“ dalyvauja jau ne pirmus metus. Ir šį kartą į mugę nusivežėme originalių darbų, kurie buvo greitai pastebėti ir puikiai įvertinti. Namo grįžome gerai nusiteikusios, atradusios naujų įdomių idėjų.

Būrelio „Bitutė“ narės su gidu Amatininkų miestelyje Kernavėje.

Ilsėtis nebuvo laiko, nes laukė kitas svarbus renginys – rudens mugė Kaišiadoryse. Vėl rankose juda virbalai, mirga vąšelis, nardo adatos. Šiai mugei ruošėsi ne tik „Bitutės“ moterys, bet ir žemdirbystės būrelio nariai. Puikus derlius užderėjo durpyne, kur neįgalieji turi žemės sklypelius ir augina daržoves, gėlytes. Po mugės eksponatai ir dar daugiau daržovių keliauja draugijos nariams, kurių didelė negalia neleidžia jų patiems užsiauginti. Daržoves į namus išvežiojo tarybos narės Regina Linkevičienė, Aldona Stanislauskienė ir vairuotojas Edmundas Globys.

Po darbų reikia ir atokvėpio. Šį kartą tai „bitučių“ ekskursija į Kernavę. Kad kelionė būtų prasmingesnė ir naudingesnė, vežėmės gidą Aurelijų Balčiūną iš Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro. Dangus lietaus nepagailėjo, bet sugadinti smagios nuotaikos jam nepavyko. Esame dėkingos A. Balčiūnui už tai, kad kelionės metu pateikė daug įdomių faktų ne tik apie Kernavę, bet ir apie visus pakeliui esančius miestelius bei istorines vietoves. Malonu bendrauti su žmogumi, kuris yra puikus savo darbo žinovas.

Pailsėjome, atsikvėpėme ir vėl kibome į naujus darbus: pradėjome mokytis dekupažo subtilybių. Kaip mums seksis, pamatysite kitose parodose, kituose renginiuose.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas