Akmenės r. Paminėtas draugijos dvejų metų gimtadienis

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Akmenės rajono Parkinsono bendrijos pirmininkės pavaduotoja Janina Žąsytienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi šventės įspūdžiais.

Greit bėga laikas. Rodos, taip neseniai susitikome, susipažinome, susibūrėme į Parkinsono bendriją, o jau paminėjome antrąjį gimtadienį.

Sulaukėme garbių svečių. Kaip visada, mūsų pasveikinti atvyko gerai pažįstamos socialinio darbo organizatorės, aplankė mūsų daktarė Vida Pužienė ir kunigas Sigitas. Šventę pradėjome judriu žaidimu. Pirmiausia atvažiavo traukinukas su dviem vagonais. Pirmoji prie vairo sėdo mūsų bendrijos steigėja Danutė Rudienė. Ji paragino visus keleivius užimti vietas vagonėliuose. Kiekvienas ten radome dovanėlę. Tai buvo lagaminai, kuprinės, o juose dar ir po saldžią dovaną – stik­lainiuką su medumi.

Buvo aptarti dvejų metų darbo rezultatai. Kaip visada, mūsų Danutė neapsiribojo vien tik skaičiais ir faktais. Daug sužinota per paskaitas, važiuota į keliones, bendrauta su kitų miestų likimo draugais, su Šiaulių ir Telšių parkinsoniečiais sudarytos bendradarbiavimo sutartys. Mes lankėme kaimynus, o jie – mus. Ypač daug patirties perėmėme iš gausesnės ir jau 10-metį atšventusios Šiaulių draugijos. Per dvejus draugijos veiklos metus visi bendrijos nariai turėjo galimybę pasikonsultuoti Parkinsono kabinete Vilniuje.

Per pertraukėlę savo eilių paskaitė Valerija Lėgaudienė. Susikaupę klausėmės prasmingų posmų.

Už nuoširdų darbą pirmininkei įteikėme rudeninių gėlių puokštę.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas