Akmenė. Apdovanoti rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai

Akmenės rajono sportininkai apdovanoti padėkos raštais.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Nijolė Švažienė „Bičiulystei“ atsiuntė laišką, kuriame rašo apie Akmenėje įvykusią šventę.

Šventėje buvo pagerbti Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai. Šventė prasidėjo nuotaikingai ir sportiškai. Kiek­vienas dalyvis turėjo galimybę išbandyti savo jėgas smiginio, hel-pongo rungtyse, pasivaržyti žaidime „Pagauk žuvelę“ ir laimėti prizų. Netrūko juoko, azarto ir geros nuotaikos.

Šventėje dalyvavo Seimo nario Valiaus Ąžuolo padėjėja, kuri pasveikino draugijos sportininkus, palinkėjo sėkmės ir stiprios sveikatos. Seimo nario V. Ąžuolo padėkomis apdovanojo sportininkus, Kauno mieste vykusiose jubiliejinėse 10-ose Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynėse sidabro ir bronzos medalius laimėjusius dalyvius. Taip pat kiekvienam dalyviui įteiktos ir atminimo dovanėlės. Akmenės rajono sporto centras padėkos raštais nuoširdžiai padėkojo visiems, 2017 m. dalyvavusiems Socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekte, taip pat už sportinę veiklą garsinant Akmenės rajoną apskrityje ir Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynėse. Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Z. Stanislauskienė pakomentavo projekto vykdymą. Šventėje dalyvavo ir savivaldybės tarybos narė Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Z. Paulikienė.

Pasisėdėjime draugiškai pabendrauta, dalyviai išsakė norus apie 2018 m. veiklą. A. Semenavičius sportininkų vardu padėkojo visiems svečiams ir nuolatiniams rėmėjams A.ir Z. Paulikams.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas