Vilkaviškis. Be darganos širdyse...

Koncertavo Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Likimas“.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos narė Rasutė Kryževičienė pasidalijo gražaus šventinio renginio įspūdžiais.

Artėjant Tarptautinei neįgaliųjų dienai Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos Pajevonio seniūnijos grupė naujai pastatytuose ir puikiai įrengtuose svetinguose bendruomenės namuose lapkričio 15 d. surengė šventę „Pabūkime kartu“. Sveikinimo žodžius dalyviams, svečiams ir žiūrovams tarė Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Janina Žėkienė, seniūnas Gediminas Bisikirskas. Padėkos raštais ir gėlėmis apdovanotas gausus būrys Pajevonio gyventojų – Neįgaliųjų draugijos rėmėjų. Koncertavo Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Likimas“ ir Trečiojo amžiaus universiteto ansamblis „Vakarė“. Skambėjo ne tik žinomų poetų ir kompozitorių sukurtos dainos apie meilę, Lietuvą, bet ir neįgaliųjų, kitų pajevoniečių, o taip pat ilgametės ansamblio „Likimas“ vadovės Violetos Adomavičienės eilėmis parašyti kūriniai (muzikos autorė taip pat šio ansamb­lio vadovė). Džiugino eilėmis ir skaitovai.

Bendruomenės namų fojė buvo surengta Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos užimtumo būrelio „Kamanės“, kuriai daug metų vadovauja Dalė Baltanavičienė, rankdarbių paroda. Patikusį rankdarbį buvo galima įsigyti. Džiugu, kad puikūs darbeliai patiko šventės dalyviams, svečiams, rėmėjams. Artėjant žiemos sezonui ir šventiniam laikotarpiui, norėdami paremti draugiją, save ar artimuosius pradžiuginti dovanėlėmis, kas puošnią skraistę, kas šiltas vilnones pirštines ar puskojines, kas kitą rankdarbį įsigijo. Juk buvo iš ko rinktis ir kainos „nesikandžiojo“.

Pasibaigus meninei daliai dar draugiškai pabendravome prie kavos puodelio. Pasivaišinome saldumynais, sumuštiniais. Visi sustoję užtraukėme „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos...“ Grįžome į namus puikiai nusiteikę. Rodos, ir gamta „apsidžiaugė“: diena prasidėjo lietumi, o grįžtant jau švietė saulė. Daugiau tokių švenčių ir renginių! Ir nesvarbu, kad žemę merkia lietus ar siaučia vėjas. Svarbu širdyje nesenti – degti, o ne rusenti.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas