Trakai. Ypatinga neįgaliųjų ir vienuolių bendrystė

Po talkos TNUC lankytojai įsiamžino su apaštalinėmis seserimis Agne ir Monika.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vytautas Žemaitis, Senieji Trakai

Tęsiasi tarp Trakų neįgaliųjų užimtumo centro (TNUC) ir Senųjų Trakų Viešpaties Apreiškimo vienuolyno Šv. Jono kongregacijos apaštalinių seserų užsimezgusi krikščioniška draugystė. Vienuolės lankosi TNUC ir atlieka savo krikščionišką pareigą. Kiekvieną trečiadienį kartu su neįgaliaisiais jos centre pasimeldžia, paskaito paskaitas ar veda seminarus krikščioniška tema arba kartu pabūna metinėse šventėse.

Už tai atsidėkodami TNUC lankytojai šį rudenį nukritus lapams padėjo tvarkyti šalia vienuolyno esančią aplinką, bendravo su vienuolėmis. Kai kurie centro lankytojai šioje žymioje, dar Gedimino laikus menančioje vietoje, kur Kęstučio ir Birutės šeimoje gimė Vytautas Didysis, kur dar 1405 m. buvo pakviesti atvykti vienuoliai benediktinai, pabuvojo nebe pirmą kartą.

Kartu su neįgaliaisiais buvusios vienuolės pasidžiaugė, kad TNUC lankytojai yra mieli ir malonūs, gera su jais artimai bendrauti, melstis.

Trakų neįgaliųjų užimtumo centrui verta padėkoti už tai, kad sutvarkė prieš keletą metų vandalų išniekintą medinę Vytauto Didžiojo skulptūrą. Ji ir ji vėl puikuojasi kelyje Senieji Trakai–Trakai.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas