Jurbarkas. Paminėjo Neįgaliųjų dieną

Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija Neįgaliųjų dieną minėti pradėjo mišiomis.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Onutė Čirvinskienė rašo apie tai, kaip Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijoje buvo paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena.

Gruodžio 1 dieną Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijos, vadovaujamos Vidos Pieniutienės, nariai paminėjo Tarptautinę neįgaliųjų dieną. 11 valandą Jurbarko Šv. Trejybės bažnyčioje išklausę mišias, visi pasidžiaugė naujai gautu autobusiuku, kuris čia pat ir buvo pašventintas. Ši transporto priemonė labai palengvins draugijos veiklą, vykti į keliones bus kur kas lengviau ir patogiau. Po to visi skubėjo į rajono kultūros centrą. Jau vestibiulyje visus pasitiko rankdarbių būrelio moterų suruošta darbelių parodėlė. Ten buvo visko – ir įvairių mezginių, ir segių, kitų darbelių.

Po sveikinimo žodžių, kuriuos tarė Neįgaliųjų draugijos pirmininkė V. Pieniutienė, rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, Socialinės paramos skyriaus darbuotojai, prasidėjo šventė. Ją skambiais posmais papuošė draugijos vokalinis ansamblis „Draugystė“, vadovaujamas Valdo Žemaičio. Nuotaikingą spektaklį apie kaimo bernioką, atvykusį į Kauną ir panorusį tapti dideliu ponu, bet taip ir neįvykdžiusį savo svajonės dėl palaido gyvenimo būdo, parodė Skirsnemunės miestelio aktorių trupė, vadovaujama Birutės Šneiderienės.

Beje, kai draugijai buvo perduotas jau nenaujas autobusiukas, jam dar reikėjo ir šiokio tokio remonto. Čia pagalbos ranką ištiesė jau minėta administracijos direktorė V. Rekešienė bei rajono autobusų parko kolektyvas. Draugijos pirmininkė džiaugėsi, kad visada gali kreiptis paramos tiek į savivaldybę, tiek ir į įvairias rajono organizacijas. Gera, kai neįgaliuosius supa geraširdžiai ir jų problemoms neabejingi žmonės. Vieni kitiems palinkėję gerų ir šiltų ateinančių metinių švenčių, kupini smagių įspūdžių, išsiskirstėme į namus.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas