Skuodas. Kalėdinė sporto šventė sukvietė žmones iš viso rajono

Prie šaškių lentų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Rūta RONKAUSKIENĖ

Skuodo Bartuvos progimnazijos sporto salėje įvyko rajono neįgaliųjų kalėdinė sporto šventė, kurioje varžytasi boulingo, strėlyčių mėtymo, vežimėlių slalomo, šakių, baudų mėtymo varžybose. Išaiškinti atskirų rungčių nugalėtojai ir prizininkai.

Muzikos kūriniais Skuodo ir Ylakių globos namų gyventojus ir rajono neįgaliuosius pasveikino meno mokyklos mokiniai Povilas Petras Brencius ir Henrikas Litvinas (mokytojas Kamilijus Venckus).

Sporto šventės dalyvius pasveikino Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas. Socialinės paramos skyriaus vedėja Valerija Stanienė teigė, kad žmonės su negalia galėtų sportuoti nuolat, tik reikia surasti nevyriausybinę organizaciją, kuri vykdytų neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą. Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Alfonsas Lenkis padėkojo visiems, prisidėjusiems organizuojant rajono neįgaliųjų sporto šventę ir palinkėjo aktyviai dalyvauti rungtyse – juk sportas padeda jaustis laimingesniems.

Sporto šventės vyr. teisėjas Linas Mitkus pakvietė į varžybų aikštelę. Šaškių varžybose nugalėjo Liuda Miltenienė, tarp vyrų pirmas buvo Vaclovas Vaitelė. Baudų metimo varžybose pirmą vietą laimėjo Jolanta Preibytė, tarp vyrų – Remigijus Jonkus.

Vežimėlių slalomo rungtyse geriausiai sekėsi Vaclovui Sprangauskui. Smiginio varžybose geriausias metikas pasirodė esantis V. Vaitelė, kuris laimėjo pirmą vietą, tarp moterų nugalėjo Viktorija Zaiceva. V. Zaiceva pirma buvo ir boulingo rungtyje, iš vyrų geriausiai sekėsi žaisti V. Vaitelei.

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo meras P. Pušinskas, Skuodo globos namų direktorius kunigas Saulius Damašius, Kūno kultūros ir sporto centro direktorius A. Lenkis. Jiems įteiktos taurės, o visiems dalyviams – diplomai.

Kunigas S. Damašius pasidžiaugė, kad sporto šventės dalyviai išdrįso peržengti savo namų slenkstį. „Per adventą esame ramesni, bet pasidžiaugti galime“, – teigė jis. Šventėje buvo ir karšto šiupinio, ir gardaus torto. Dalyvius linksmino Barstyčių vokalinis ansamblis.

Neįgaliųjų kalėdinę sporto šventę organizavo Skuodo rajono savivaldybės administracijos Kūno kultūros ir sporto centras, Socialinės paramos skyrius, Ylakių ir Skuodo globos namai. Kalėdinėje sporto šventėje taip pat dalyvavo Skuodo rajono neįgaliųjų draugijos bei Skuodo sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Skuodo viltis“ nariai, Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro lankytojai. Jie ne tik pasivaržė tarpusavyje, bet ir pabendravo, pasiklausė muzikos. Diena praėjo linksmai ir turiningai.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas