Šilutė. Smagiai užbaigė metus

Šilutės neįgalieji mėgsta keliauti.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos narė Aldona Petkienė rašo apie smagią išvyką.

Slenka žiemos mėnesiai, sniegelis po truputį primena, kad pasiruošęs baltu patalu apkloti mūsų žemelę, o laikrodžio rodyklė jau suskaičiavo paskutines 2017 metų minutes. Visi apžvelgia nuveiktus darbus, prisimena aplankytus tolimus kraštus. Šilutės neįgaliųjų draugija 2017 metais taip pat nemažai keliavo, tad užbaigti metus nutarė aplankydama Klaipėdos jūrų muziejų po atnaujinimo. Į Klaipėdą vėl teko vykti dviem autobusais (panoro važiuoti 75 draugijos nariai).

Klaipėdos jūrų muziejuje pasigrožėjome delfinų ir jūros liūtų pasirodymu, daug įspūdžių paliko ir atnaujintas akvariumas.

Vėliau autobusai sustojo Stragnų sodyboje, kur visi keliauninkai buvo šeimininkų šiltai sutikti. Mūsų laukė baltom staltiesėm uždengti stalai, žvakučių šviesoje garavo karšti patiekalai. Po skanių pietų draugijos pirmininkė Laima Micienė pasiūlė kiekvienam išsitraukti po nedidelį „sniego gniužulėlį“, o jame buvo parašytas skaičius. Jis rodė, koks suvenyras – draugijos floristikos būrelio ir jo vadovės Zinaidos Mikelionio padarytas darbelis – atiteks. Vienas prizas buvo ypatingas, įsteigtas pačios pirmininkės, – kibirėlis medaus. Skambėjo ansamblio „Kvietkelis“ atliekamos kalėdinės giesmės, paįvairintos Lilijos Žąsytienės ir Olgos Matažinskienės skaitomomis eilėmis.

Linkime ir šiemet mūsų pirmininkei nenurimti, organizuoti prasmingas keliones, renginius, susitikimus.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas