Rokiškis. Pasveikino atėjusius metus

Scenoje skambėjo muzika ir sveikinimai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Janina Žemaitienė dalijasi šventės, skirtos šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų laikotarpiui paminėti, įspūdžiais.

Į Rokiškio rajono neįgaliųjų draugijos surengtą šventę dar gerokai prieš jos pradžią iš visų rajono kampelių pradėjo rinktis neįgalieji, jų palydovai ir meno kolektyvai. Salė pasirodė mažoka, teko nešti vos ne antra tiek pristatomų kėdžių.

Romantiškai nuteikė gitaros garsai.

Renginį vedė Nijolė Knečiūnaitė-Čirūnienė iš Bajorų k. Šventinį koncertą pradėjo jauna nuostabaus balso savininkė Deimantė. Šventėje dalyvavo Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis ir Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjas Petras Blaževičius. Abu jie palinkėjo susirinkusiesiems geriausių ateinančių metų, sėkmės ir sveikatos. Rajono meras pasidžiaugė, kad jis čia jaučiasi ne kaip svečias, o kaip savas tarp savų ir kad jam visada malonu lankytis Neįgaliųjų draugijoje. Šventės iniciatorius Rokiškio r. neįgaliųjų draugijos pirmininkas Algis Veikšys irgi visus pasveikino, pasidžiaugė, kad gausiai susirinko, palinkėjo sėkmės ir gerų ateinančių metų. Taip pat pirmininkas visų atsiprašė, kad gal ne visada viską suspėjo, ne viską pastebėjo ar laiku neaplankė.

Tada koncertavo Panemunėlio universalaus daugiafunkcio centro moterų ansamblis „Gaja“, daugiausiai skambėjo dainos panemunėlietės Danutės Mažeikienės žodžiais, muziką pritaikė ansamblio vadovas Stanislovas Sabaliauskas.

Maloniai ir linksmai skambėjo Juodupės kaimo kapelos „Jadupėla“ ir senjorų klubo „Radasta“ ansamblio „Volungėla“ muzika bei dainos. Abiems kolektyvams vadovauja Asta Jakuntavičienė.

Žiūrovus džiugino Rokiškio „Bočių“ kolektyvas, vadovaujamas Aldonos Krištaponienės, kuris atliko savo dainų popuri.

Širdį ir savo dainomis, ir armonikos melodija atgaivino, kaip pats pajuokavo, karalių karalius (suprask Trijų karalių) Leonas Karaliūnas.

Na, o vedėja Nijolė prašė patikėti stebuklu ir pakviesti Kalėdų senelį. Jis, padedamas draugijos pirmininko, sveikino ir dalijo dovanėles aktyviausiems draugijos nariams, taip pat ir vyriausiam – Petrui Čiučeliui (jam balandį bus 92-eji).

Pabaigoje Juodupės jungtinė kapela, visiems pritariant ir šviečiant ben­gališkoms ugnelėms, užbaigė šį nuostabų koncertą, o pirmininkas visus pakvietė pabendrauti prie arbatos puodelio. Šventė suteikė daug nuostabių emocijų.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas