Telšiai. Rankdarbių būrelio narės kupinos idėjų

Kūrybingos telšiškės ir šiais metais turi daug planų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Telšių rajono neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio vadovė Vida Zenauskienė „Bičiulystei“ parašė apie būrelio veiklą.

Praėję 2017-ieji moterims buvo įdomūs ir įsimintini. Jos ne tik mezgė, piešė, kūrė įvairius darbelius, bet ir nepamiršo pasitobulinti – naujų kūrybinių idėjų mokėsi įvairiuose seminaruose. Štai Silva Ramšienė dalyvavo karpinių projekte „Baltos užuolaidėlės“. Jos karpytos užuolaidėlės papuošė draugijos langus. Marytė Šiurkuvienė ir Justina Brasienė seminare apie gintaro savybes išmoko gintaru papuošti atvirukus bei suvenyrus. Indrė Ramšaitė Telšių profesinio rengimo mokymo centro seminare „Tekstilė interjere“ mokėsi rišimo, vėlimo, dekoravimo, žaislų gamybos. Jos darbeliai taip pat papuošė draugiją. Dalia Gerybienė vilnos vėlimo paskaitose išmoko velti gražius paveiksliukus.

Būrelio moterys rengė parodėles, pristatė savo rankų darbo suvenyrus, dovanojo juos draugijos nariams ir svečiams įvairiomis progomis. Dovanėlių gavo ir nevaikštantys draugijos nariai.

Teko dalyvauti ir mugėse – Klaipėdoje, Talačkoniuose bei Telšiuose. Motinos dienos proga apsilankėme Telšių miesto K. Praniauskaitės bibliotekos filiale, kuriam vadovauja Gediminas Petrulis. Palikome skaitytojoms sveikinimą bei suvenyrų, o draugijos narėms šia proga dovanojome savo rankomis sodintų, augintų, prižiūrėtų kambarinių gėlių.

Metų pabaigoje apsilankėme Telšių laikinuose šeimos namuose. Jų gyventojams padovanojome megztų darbelių bei saldumynų. Noriu pasidžiaugti aktyviomis būrelio moterimis Milda Jurkaitiene, Rūta Norviliene bei Justina Auguliene, kurios daug savo darbelių padovanojo draugijai. Karpinių parodėle pradžiugino draugijos narė Danutė Šeržentienė.

Apžvelgiant praėjusius pilnus įspūdžių metus ir juose nuveiktus darbus, norisi padėkoti kiek­vienam, prisidėjusiam prie Telšių rajono neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio veiklos. Kiek­vieno nario indėlis yra naudingas ir geras. Ir 2018-aisiais žadame nesustoti vietoje ir įgyvendinti naujų kūrybiškų idėjų.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas