Jieznas. Dėkota aktyviausiems draugijos nariams

Jiezno neįgaliesiems laiko nepagailėjo garbūs svečiai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Jiezno žmonių su negalia sąjungos tarybos narė Sigutė Kimbirauskienė rašo apie linksmą organizacijos šventę.

Jiezno žmonių su negalia sąjungos nariai Trijų Karalių dieną susibūrėme į Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro salę aptarti savo praėjusių metų veik­los. Renginio metu dalyviai galėjo pasigrožėti visą gruodžio mėnesį veikusios mūsų sąjungos darbštuolių rankdarbių paroda.

Mus aplankė kasmetiniai šventės svečiai, mielai besidalijantys savo laiku su Jiezno neįgaliaisiais, bei nuolatiniai mūsų renginių ir kelionių rėmėjai bei pagalbininkai. Tai Seimo narys Andrius Palionis, Seimo nario padėjėjai Vilma ir Arūnas Vaidogai, Jiezno parapijos klebonas R. Bičkauskas, Jiezno miesto seniūnas A. Bartusevičius, socialinė darbuotoja E. Sargevičienė bei šventinę nuotaiką padėjęs kurti pramoginės muzikos ansamblis „Punelė“ su vadovu Gintautu Šmitu priešakyje.

Džiugu, kad šalia neįgaliųjų yra gebančių pasakyti šiltą žodį ir ištiesti pagalbos ranką bei padėti suprasti, kad niekas pasaulyje nėra mažas ir nereikalingas. Šiandien už prasmingus darbus Seimo nario A. Palionio skirtomis padėkomis ir LR vėliavomis buvo apdovanota mūsų nenuilstanti pirmininkė Augenija Stoškuvienė, pavaduotojas Vytautas Mockevičius, Onutė ir Vaclovas Charašauskai.

Jiezno seniūno padėka už pavyzdingą gyvenimo būdą, aktyvią veiklą neįgaliųjų sąjungoje, bažnyčios bei Jiezno miesto visuomeniniame gyvenime ir renginiuose įteikta Nijolės Gervickienės šeimai.

Jiezno žmonių su negalia sąjungos pirmininkės padėkos už aktyvią, nepriekaištingą veiklą mūsų bendruomenėje įteiktos Erikai ir Gvidučiui Švenčioniams bei Irenai ir Algirdui Adomaičiams.

„Maisto banko“ padėkomis už pasiaukojimą ir parodytą atsakomybę renkant ir dalijant maisto produktus apdovanotos savanorės A. Bučienė, A. Lisauskienė, V. Pempienė, V. Urbanavičienė, A. Liuizienė, N. Juozapavičienė, S. Kimbirauskienė.

Koncertuojant scenoje muzikantams salėje sukosi šokėjų poros. Pirmiesiems šokėjams ansamblio vadovas padovanojo po „Punelės“ įrašų diską.

Prie vaišių stalo susirinkusieji dar ilgai šurmuliavo, sukosi ratelyje, vis minėdami šventėje dėl ligos negalėjusią dalyvauti mūsų sąjungos rūpestingą vadovę A. Stoškuvienę. Jai linkėjome sėk­mės ir greito sveikimo, tikėdamiesi, kad sąjungos veik­la, jai vadovaujant, bus vis įdomesnė ir išradingesnė.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas