Tauragė. Stengiasi, kad koncertai taptų atgaiva

Dainuoja Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos moterų vokalinis ansamblis „Vakarėja“.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiškelyje Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas pasidalijo mintimis apie organizacijos kultūrinę veiklą.

„Dainuosim, kol galim dainuoti, / Dainuosim, kol plaka širdis. / Tėvynei dainas dovanosim, / Ir lai jos per amžius skambės“, – šie mano sukurtos dainos žodžiai skamba visuose Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos vokalinio ansamblio „Svaja“ pasirodymuose. O koncertų per beveik 30 veiklos metų būta tikrai labai daug. Ir jų geografija labai plati. Nuo atokiausių rajono ir šalies kampelių iki miestų scenų. Per praėjusius metus buvo surengta daugiau nei 20 pasirodymų. Dalyvauta ne tik neįgaliųjų organizuotose renginiuose, bet ir savo bei kaimyninių rajonų šventėse.

Pernai vėlyvą rudenį buvome pakviesti į LRT studiją, į laidos „Duokim garo“ filmavimą. Tai buvo didžiulis mūsų triūso įvertinimas. Dabar nekantriai laukiame pasirodymo transliacijos.

Praėjusių metų pabaigoje mūsų draugijos padangėje netikėtai sužibo moterų vokalinis ansamblis labai romantišku pavadinimu „Vakarėja“. Jam vadovauti ėmėsi jaunas ir energingas „Svajos“ vadovas Almutas Šileris. Balsingos ir artistiškos moterys jau spėjo užkariauti klausytojų širdis. Tai grojanti ir dainuojanti Lijana Kiltinavičienė, koncertų ir renginių vedėja Nijolė Pudžiuvelienė, puikios dainininkės Liuda Martinkonienė, Joana Straukienė ir Aušra Šilerienė. Beje, kai kurios moterys dainuoja ir „Svajos“ ansamblyje.

O kaip nepasigirti, kad praėjusiais metais visi ansamblio dalyviai buvo gražiai papuošti. Vyrai gavo puikius kostiumus, o moterys gali didžiuotis puošniomis suknelėmis. Už tai ansamblio „Svaja“ kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkui Kęstučiui Petkui ir Tauragės rajono savivaldybei. Tai įpareigoja dar labiau stengtis, kad mūsų dainos pasiektų kuo daugiau klausytojų širdžių, kad mūsų koncertai žiūrovams taptų tik­ra atgaiva.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas