Jonava. Aptarė būsimas veiklas

Automobilį pašventino Šv. apaštalo Jono parapijos klebonas Giedrius Maskolaitis.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Marius Glinskas rašo apie Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos metų pradžią.

Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos šių metų veiklą diktuoja du projektai – Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje ir Neįgaliųjų socialinės reabilitacijos per kūno kultūrą ir sportą. Juose keliami tikslai – dar tvirčiau suburti draugijos narius, praplėsti jiems siūlomas buitines bei kultūrines paslaugas, įtraukti žmones į meninę, sportinę veiklą. Kaip tai bus daroma konkrečiai, neseniai aptarta šios nevyriausybinės organizacijos tarybos posėdyje.

Pasidžiaugta ir spalį gautuoju nauju autobusiuku „Ford Transit Custom“. Tikimasi, kad jis sėkmingai tarnaus neįgaliųjų poreikiams, juolab kad prieš keletą dienų automobilį pašventino Šv. apaštalo Jono parapijos klebonas Gied­rius Maskolaitis. „Tegul tarnauja jūsų laisvalaikiui ir kilniam darbui, geriems sumanymams“, – sakė jis.

„Važiuoti su naująja mašina daug patogiau, nei su anksčiau bildėjusia, kurioje nebuvo net bėgelių vežimėliams. Dabar savo rateliuose jaučiausi gana stabiliai“, – dalijosi įspūdžiais iš Kauno akademinių klinikų grįžusi draugijos narė Edita Vaitiekauskaitė.

Kai bus patvirtintas rajono biudžetas ir draugijai skirtas finansavimas, tikimasi, kad išsiplės ir maršrutų geografija. Prieš keletą dienų draugijos taryba patvirtino naujus transporto paslaugų įkainius.

Autoriaus nuotr.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas