Šiaulių r. Trispalvis žemėlapis iš gėlių

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šiaulių rajono Aukštelkės bib­liotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė papasakojo apie netradicinę idėją Lietuvos 100-mečiui paminėti.

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Aukštelkės padalinio ir Aukštelkės Darbščiųjų rankų būrelio narės padarė paveikslą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Jis puošia Aukštelkės bibliotekos ir bendruomenės namų interjerą.

Mintis padaryti paveikslą iš gėlių kilo Aukštelkės Darbščiųjų rankų būrelio narei Irenai Cibulskienei. Būrelio narės ir Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė, šių eilučių autorė, mielai prisidėjo darant paveikslą.

Paveiksle – iš gėlių padarytas trispalvis Lietuvos valstybės žemėlapis. Aukštelkės mokykla-daugiafunkcis centras Aukštelkės bibliotekai ir bendruomenės namams padovanojo savo sukurtą fotosienelę „Aukštelkė – Lietuvos 100-mečiui“.

Nuo vasario 12 d. iki kovo 9 d. maloniai kviečiame į biblio­teką nusifotografuoti prie šios fotosienelės ir dalyvauti fotosesijoje „Aš – Aukštelkiškis“.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas