Alytus. Nelaukime rytojaus, pradėkime gyventi šiandien, dabar!

Popietės momentai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Romutė Udrakienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi Lietuvos 100-mečiui skirtos šventės įspūdžiais.

Klubas „Artritas“ vasario 14 dieną savo meilę skyrė Lietuvai. Šventės dieną klubo patalpose puikavosi trispalvė, nariai pasipuošė trispalvėmis širdutėmis. Šią popietę organizavo ir susirinkusiuosius su šalies 100-mečio faktais supažindino tarybos narė Zita Bekešienė. Ji į dokumentinį pasakojimą įpynė ir poetų žodžius apie meilę tėvynei, gimtam kraštui, žmogui.

Po iškilmingo pristatymo buvo sugiedota visus suvienijusi „Tautiška giesmė“. Džiugu, kad popietės dalyviai po jos apsikabino, linkėjo vieni kitiems sėkmės, sveikatos.

Turėjo ką papasakoti ir kiti renginio dalyviai. Monikos Jaciunskienės tėvynei skirtų eilių daugelis klausėsi su ašaromis akyse. Danutė Mazėtienė pasidalijo savo vaikystės prisiminimais. Ji papasakojo apie tėvelį, gyvenimą Varėnos rajone, to krašto praeitį, apie jo lenkinimą. Prisiminimais pasidalijo ir Marytė Mosteikienė. Ji pasiūlė padainuoti visų mėgstamą dainą „Tu neverk, motušėle“. Jai pritarė klubo „choras“. Apie gyvenimo nutikimus, apie meilę šeimoje kalbėjo Alfonsas Bernatavičius. Teofilė Lingienė papasakojo apie savo gyvenimą.

Gyvename keistame pasaulyje. Galime lengvai nusiųsti žinutę į kitą Žemės rutulio kraštą, tačiau pereiti per gatvę ir susipažinti su nauju kaimynu darosi sunkoka. Ir tik gyvenimo saulėlydyje susimąstome, kad galėjome širdingiau džiaugtis, skleisti daugiau gėrio. Nelaukime saulėlydžio, nelaukime rytojaus, pradėkime gyventi ir džiaugtis šiandien, dabar!

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas