Tauragė. Linksmos ir svarbios šventės

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos buveinę užplūdo neįprasta publika.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas pasidalijo smagių ir įsimintinų švenčių įspūdžiais.

Užgavėnių švęsti ir įkyrėjusios žiemos išvaryti į Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos buveinę sugužėjo neįprasta publika – raguoti velniai, raganos, suktos čigonės ir visi kiti tokių švenčių personažai. Bet jie atėjo ne tuščiomis: kas nešinas kvapnių blynų kraitele, kas saldumynų ar kitokių gardžių žemaitiškų patrovų krepšeliu.

Nenuilstanti draugijos renginių vedėja Danutė Norgailienė nėrėsi iš kailio, kad visi būtų patenkinti ir linksmi. O kad būtų daugiau triukšmo ir žiema labiau išsigąstų, mus linksmino draugijos vokalinis ansamblis „Svaja“. Ansamblio atliekamos dainos išjudino ir senus, ir jaunus. Meno terapijos būrelio moterys parodė nuotaikingą spektaklį, kurį palydėjo audringi plojimai.

Šokiai, žaidimai ir eilės liejosi kaip iš gausybės rago. Renginio sūkuryje sukosi visi neįgalieji – vaikštantys ir judantys vežimėliais. Manome, kad po tokio linksmo susibuvimo ir triukšmo žiema tikrai ilgai nekaraliaus, ateis pavasarėlis.

Praėjus dienai po Užgavėnių į draugijos patalpas vėl susirinko gausus neįgaliųjų būrys. Šventėme savo Tėvynės Lietuvos 100 metų jubiliejų. Didingos šventės proga susirinkusiuosius pasveikino Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Kęstutis Petkus, rajono tarybos nariai, Seimo narės Aušrinės Norkienės padėjėja.

Sugiedojus valstybės himną, nuotaikingomis dainomis džiugino mūsų draugijos ansamblis „Svaja“, eiles skaitė meno terapijos būrelio dalyvės. Daug kas prisiminė praėjusius laikus, papasakojo, kaip gyveno, kuo maitinosi. Visi kartu dainavome patriotines dainas.

Jaukioje aplinkoje prie kavos ar arbatos puodelio kalbėjome apie šalies prob­lemas, tvirtai tikėdami, kad kitas šimtmetis bus mūsų valstybės klestėjimo laikmetis, kad mūsų vaikai ir anūkai gyvens ne tik laisvoje, bet ir turtingoje šalyje.

Autoriaus nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas