Širvintos. Šimtmečio jubiliatai ir apdovanotieji

Vasario 16-osios proga apdovanoti Neįgaliųjų draugijos nariai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Maslinskienė „Bičiulystei“ atsiųstame laiške papasakojo, kaip visai šaliai svarbiu metu buvo pagerbti organizacijos nariai.

Vasario 16-ąją minėjome ne tik Valstybės atkūrimo 100-metį. Ši data buvo labai svarbi ir trims Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos nariams. Draugijos tarybos vardu buvo pasveikinta Kristina Kikutytė iš Anciūnų. Ji šventė jaunatvišką 40 metų jubiliejų. Antroji jubiliatė – draugijos narė Valentina Švedienė – paminėjo 80-ąjį gimtadienį. Joms įteikėme sveikinimus, gėlių, palinkėjome ištvermės ir stiprios sveikatos.

Lietuvos atkūrimo 100-mečio sukakties proga Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė Jonui Romaškai įteikė Igno Šeiniaus premiją. J. Romaška dalyvauja Neįgaliųjų draugijos ansamblio „Viltis“ veikloje. Muzikantas ir muzikos kūrėjas taip pat groja Širvintų kultūros centro kapeloje „Noragas“ (vadovė Gintarė Jakštienė), folkloro kolektyve „Gojus“ (vadovė Nijolė Vitkauskaitė). J. Romaška muzikuoja ne tik su suaugusiaisiais, bet ir su mažaisiais – pradinės mokyklos mokytojos Rūtos Tamašauskienės vadovaujamu folkloro kolektyvu „Želmenėliai“.

J. Romaška kuria muziką ir garsina ne tik savo gimtąjį kraštą Širvintas. Jį pažįsta visa Lietuva – muzikantas dalyvauja įvairiuose renginiuose ir už respub­likos ribų (grojo Peterburgo armonikierių šventėse). Jonas turi daug įvairių apdovanojimų: diplomų, nominacijų už prizines vietas. Be muzikos jis dar domisi bitininkyste, medžiokle.

Sveikiname I. Šeiniaus premijos laimėtoją, linkime geros sveikatos ir dar ilgai savo muzika džiuginti ne tik Širvintų, bet ir visos Lietuvos klausytojus.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas