Tauragė. Vyrų dainos ir eilės – moterims

Tauragės moterims – vyrų kūrybos eilės.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas „Bičiulystės“ skaitytojams papasakojo, kaip tauragiškiai pagerbė draugijos moteris.

Jaukioje ir šiltoje ap­linkoje Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos nariai šventė Tarptautinę moters dieną. Draugijos vokalinio ansamblio „Svaja“ vyrai moterims padovanojo keletą tai progai išmoktų dainų, o meno terapijos būrelio narės padek­lamavo gražių eilių apie savo išgyvenimus ir buitį. Jas pavadino skambiai „Mes, moterys“.

Labiausiai visus nudžiugino svečių pasirodymas. Tai rajone ir už jo ribų gerai žinomi poetai, išleidę jau ne po vieną eilėraščių knygą. Susižavėję klausėmės puikaus poeto ir skaitovo Eugenijaus Šalčio poezijos. Tai ir rimtos, meile dvelkiančios, tačiau ir humoro kupinos eilės, kurios ne kartą buvo palydėtos gausiais plojimais. Kito, taip pat rajone gerai žinomo poeto ir fotomenininko Sigito Koncevičiaus eilės visus nukėlė į jaunystę, priminė pirmuosius pasimatymus, nusivylimus... Susižavėję klausėmės ir draugijos nario Stanislovo Stumbros eilių, kurias nuoširdžiai perskaitė renginio vedėja Danutė Norgailienė.

Draugijos vyrai visoms moterims įteikė po gėlės žiedelį ir palinkėjo daug laimės, o svarbiausia – sveikatos. Visi renginio dalyviai ir svečiai nuoširdžiai dėkoja draugijos pirmininkui Kęstučiui Petkui. Tai jo pastangų ir rūpesčio dėka renginys praėjo sklandžiai ir įdomiai.

Autoriaus nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas