Šiaulių r. Neįgaliųjų ataskaitinis susirinkimas vyko Kužiuose

Neįgaliųjų draugijos narius pasveikino Kužių parapijos klebonas Tomas Reinys.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gilaičių filialo meno vadovė Kristina Lučinskaitė „Bičiulystei“ parašė apie Neįgaliųjų draugijos ataskaitinį susirinkimą.

Jaukią kovo 8-osios popietę iš visų rajono kampelių į Kužių kultūros namus rinkosi Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos atstovai. Kaip ir kasmet, vyko Neįgaliųjų draugijos ataskaitinis susirinkimas. Sulaukta draugijos atstovų iš Aukštelkės, Kuršėnų, Kužių, Žadžiūnų, Gruzdžių, Meškuičių, Kairių. Pasidalinta ir pasidžiaugta nuveiktais darbais, sunkumais ir naujomis idėjomis.

Moteris Tarptautinės moters dienos proga pasveikino Šiaulių rajono vicemeras Algis Mačiulis. Sveikinimo žodžius tarė Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė, Meškuičių seniūnijos seniūnė Jolanta Baškienė, Kužių parapijos klebonas Tomas Reinys. Į svečius atvyko viešnios iš Vilniaus – Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jelena Ivančenko ir teisininkė Evelina Kelmelienė.

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Elena Kačinskienė perskaitė ataskaitą už 2017 m. Pasisakė padalinių pirmininkai, skambias dainas atliko Gilaičių filialo Kužių salės meno kolektyvai (vad. K. Lučinskaitė). Susirinkusieji vieni kitiems linkėjo sveikatos, stiprybės ir pažadėjo susitikti kitais metais.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas